Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungto-krakow-tworzy-metamorfozy

Malaa

MalaaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Malaa, tajemniczy artysta, Francuz w czarnej kominiarce, zyskuje coraz większą sławę. Na swoim koncie posiada szereg gigantycznych osiągnięć w muzyce elektronicznej. Zasłynął ze współpracy z wybitnym producentem Tchami, a także DJ Snake i Marcerem. Tworzy muzykę elektroniczną w klimacie bass/future/garage house. Jego twórczość znajdziemy na Soundcloud, Spotify, YouTube i innych platformach muzycznych.

Kim jest DJ Malaa? 

Malaa to obecnie najbardziej tajemniczy DJ i producent muzyki elektronicznej nowego pokolenia. Jest kontrowersyjny i charakterystyczny. Fani pokochali go za odważne i ambitne brzmienie. Na stałe współpracuje z wytwórnią Confession, której właścicielem jest Tchami. Oprócz tego Malaa tworzy francuski kolektyw Pardon My French, w którego skład wchodzą dodatkowo DJ Snake, Mercer i Tchami

Do dzisiaj tożsamość artysty jest nieznana. Nikt nie wie, jak się nazywa ani jak wygląda. Fani opisują, że zawsze pokazuje się w ciemnej kominiarce, jest wysoki i szczupły. Krążą plotki, że za pomysłem z kominiarką kryje się duet Tchami i DJ Snake. Jednak do tej pory, nikt nie wie, kim tak naprawdę jest artysta. Inne spekulacje mówią, że DJ z pochodzenia jest Francuzem, ze względu na obecność w Pardon My French.  

DJ Malaa: kariera i osiągnięcia 

Kariera DJ zaczęła się od pierwszego remiksu piosenki Lean On Major Lazer & DJ Snake. Natomiast 20 sierpnia 2015 roku w wytwórni A-Traka Fool’s Gold autor wydał swój pierwszy singiel o nazwie Pregnant. Jednak największą sławę Malaa zyskał dzięki produkcji utworu Notorious w wytwórni Confession, należącej do Tchamiego. Oprócz tego artysta na swoim koncie posiada genialną trasę koncertową o nazwie No Redemption, dzięki której zyskał jeszcze większą sławę. Muzyk podróżował po Ameryce Północnej, a trasa promowana była przez stworzony wcześniej utwór Summer 99

Na koncie osiągnięć muzyka znajdziemy także serię regularnie ukazujących się miksów o nazwie Who is Malaa. Wśród nich znajdują się jedne z najbardziej popularnych, utworów artysty czyli Ghetth House i Future House. 

Malaa brał udział w wielu światowych festiwalach takich jak Ultra Music Festivals, EDC, Holy Ship!, Creamfields, Breakaway, HARD Summer Music Festivals, Moonrise i Spring Awakening, a także 4 razy występował na polskim Sunrise Festival. Koncerty muzyka cieszą się bardzo dużą popularnością i zawsze jest o nich głośno. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak się nazywa najnowszy singiel Malaa?
Najnowszy singiel Malaa został wydany w 2022 roku pod nazwą "Wait"..
Jakie są najpopularniejsze hity tego artysty?
Najpopularniejsze hity artysty to "Pregnant", "Someone Else", "Don’t talk", "Bling Bling", "Revolt", "Bylina", "Prophecy", "Notorious", "Diamonds", "Kurupt", "Who I am".
Jakie hity artysty zostały stworzone we współpracy z wytwórnią Confession?
Malaa ze współpracy z wytwórnią Tchamiego Confession stworzył takie hity jak "Notorious", "Diamonds" i "Prophecy".
Czym jest Pardon My French?
Pardon My French to kolektyw, w skład którego wchodzi Malaa i 3 innych francuskich DJ-ów - DJ Snake, Tchami i Mercer. Kolektyw powstał w 2015 roku, by promować muzykę elektroniczną na całym świecie.

Fani lubią też

Zobacz też