Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale Undercover Festival 2023

Undercover Festival 2023

Organizator: CORNBERG Sp. z o.o.

Undercover Festival 2023O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zmiana godziny startu festiwalu:

  • Otwarcie bram 17:00
  • Start koncertów 18:00

 

Warsaw Undercover Festival to największy festiwal światowej klasy zespołów tribute w Europie Środkowej, który odbywa się również w Hiszpanii i Islandii. Jego druga i tegoroczna edycja w Polsce będzie transmitowana na żywo na antenie głównej Telewizji POLSAT i objęta jest między innymi Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Wydarzenie odbędzie się 25 i 26 Sierpnia w Legia Park, wewnątrz kompleksu stadionu Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3. Podczas naszego festiwalu zapewnimy niezapomniane muzyczne przeżycia, dzięki występom zespołów tribute, które oddadzą hołd takim legendom jak The Rolling Stones, Elton John, AC/DC, Cher, Amy Winehouse, Red Hot Chili Peppers, U2, Ed Sheeran, Harry Styles, Bruno Mars, Foo Fighters, Nirvana czy Coldplay.

Tribute bandy to światowy fenomen zespołów, odwzorowujących wizerunki i twórczość największych, muzycznych nazwisk z całego świata. Muzycy są w stanie co do nuty odtworzyć nieśmiertelne przeboje, jak i wygląd idoli, ich zachowanie oraz całą kreowaną przez nich aurę i magię. Jest to wyjątkowe wydarzenie o charakterze kulturalno-muzycznym, dostosowane dla całych rodzin. Na miejscu wydarzenia dostępna będzie między innymi specjalna strefa dla dzieci.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też