Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Artysta Will Atkinson

Will Atkinson

Will AtkinsonOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Will Atkinson to utalentowany DJ i producent muzyczny z Wielkiej Brytanii, który gra na wydarzeniach na całym świecie. Tworzy muzykę będącą połączeniem elektroniki, trance i techno. Jest doceniany nie tylko przez publikę, ale także w konkursach branżowych.

Historia Willa Atkinsona

Will Atkinson urodził się w 1990 roku w Wielkiej Brytanii. Muzyką interesował się już od najmłodszych lat. Kiedy skończył 7 rok życia, z zapałem wziął się za pierwsze miksy płyt, a 4 wiosny później - zaliczył pierwszy epizod jako producent. Tak wczesny kontakt z dźwiękami sprawił, że artysta szybko zdobył uznanie w branży. W 2018 roku zadebiutował miksami "Cloud Surfing", które stały się popularne na całym świecie i osiągnęły doskonałe wyniki sprzedażowe jak na początkującego artystę.

Will Atkinson zasłynął nie tylko ze znakomitego początku swojej kariery. Z biegiem czasu wydawał kolejne utwory i płyty, które również stawały się bardzo popularne. Dzięki nim artysta zdobył uznanie wśród społeczności muzycznej i został nominowany do statuetek DJ Award w kategorii Najlepszy Trance'owy Artysta oraz Najlepszy Trance.

Obecnie Will Atkinson jest związany na wyłączność z wytwórnią CGI Records, która jest uważana za lidera wśród organizacji publikujących muzykę trance.

Will Atkinson - dorobek muzyczny

Will Atkinson ma na swoim koncie wiele wydanych EP-ek oraz singli. Tworzy także kompilacje oraz miksy. Pomimo to światło dzienne do tej pory ujrzał tylko jeden pełnoprawny album studyjny. Jest to publikacja z 2020 roku o tytule "Last King of Scotland", do której Will Atkinson wypuścił także remiks w 2022 roku. Płytę nosi tytuł "Last King of Scotland [The Remixes]". Wcześniej wspomniany album natomiast zawiera 19 utworów.

Podobnie jak i wcześniejsza twórczość Willa Atkinsona, tak i jego album studyjny został doskonale przyjęty. Energetyczne rytmy zachwyciły publikę, która doceniła kunszt artysty oraz jego wyczucie muzyki idealnie nadającej się nie tylko na imprezy, ale także do posłuchania na co dzień.

Najpopularniejsze występy Willa Atkinsona

Will Atkinson jest cenionym DJ-em na całym świecie, w związku z czym zaprasza się go także na wiele znaczących eventów. Za każdym razem gromadzi pod sceną setki osób gotowych na dobrą zabawę do białego rana. Do tej pory wziął udział w takich wydarzeniach jak m.in.: Luminosity Beach Festival w Holandii, e-Lake Festival w Luksemburgu, Planet Love i Trancefest w Wielkiej Brytanii, Dreamstate Harbor w Los Angeles, Awake Croatia w Chorwacji, UnKonscious Festival w Tajlandii, Captured Festival na Ibizie, SHVR Ground Festival w Indonezji czy EDC Mexico w Meksyku.

Z kim współpracował Will Atkinson?

Will Atkinson ma na swoim koncie współprace z wieloma cenionymi nazwiskami z branży muzycznej. Do tej pory mogliśmy usłyszeć efekty jego kolaboracji z takimi artystami jak:

  • JES - we współpracy artystów powstał utwór "Long Way Home",
  • Gary Go - we współpracy artystów powstał utwór "If I Spoke Your Language",
  • Cari Golden - we współpracy artystów powstał utwór "Cigarettes & Kerosene",
  • Markus Schulz, HALIENE - Will Atkinson stworzył remiks do utworu artystów,
  • Sunlounger, Zara - Will Atkinson stworzył remiks do utworu artystów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Will Atkinson?
Will Atkinson urodził się 27 kwietnia 1990 roku, a więc w 2023 roku skończy 33. lata.
Skąd pochodzi Will Atkinson?
Will Atkinson pochodzi z Wielkiej Brytanii, a dokładnie z Glasgow.
Dlaczego Will Atkinson został DJ-em?
Will Atkinson interesował się muzyką już od najmłodszych lat. Zaczął miksować płyty już po ukończeniu 7 roku życia.
Jak nazywa się najnowsza płyta Willa Atkinsona?
Najnowsza płyta Willa Atkinsona powstała w 2022 roku i nosi tytuł "Last King of Scotland [The Remixes]".
Z kim współpracuje Will Atkinson?
Will Atkinson ma na swoim koncie współprace m.in. z takimi artystami jak JES, Gary Go, Cari Golden, Markus Schulz, HALIENE, Sunlounger czy Zara.

Fani lubią też

Zobacz też