Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Rafał Pacześ

Rafał Pacześ

Rafał PacześOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Zapraszamy do obejrzenia występu online Rafała Paczesia, który przyłączył się do akcji #hot16challenge2 polegającej na nagraniu 16 wersów. Stream poniżej. 

 

 

Rafał Pacześ udostępnił nagranie swojego występu "BANG 2" z 2020 roku. Występ na żywo podczas 24 dniowej trasy obejrzało ponad 130 tysięcy widzów. Występ prezentowany był w Katowickim Spodku. Stand-up online poniżej.

 

 

Rafał Pacześ pochodzi z Łodzi i nierzadko miasto to bywa tematem jego żartów. W swoich stand-upach daje z siebie sto procent – jego żarty są dynamiczne, skupiają się na relacjach damsko-męskich, polskiej mentalności, historiach z życia artysty; są też kompletnie improwizowane wstawki.

 

Zahacza on o bardzo wiele aspektów życia codziennego, przez co widzowie mogą się z jego żartami utożsamiać i uwielbiają je na tyle, że bilety wyprzedają się bardzo szybko w wielu miastach. Rafał po raz pierwszy wystąpił na scenie Stand up w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska, gdzie zdobył pierwszą nagrodę na otwartej scenie, w kategorii Łach – czyli łatwość abstrakcyjnego czarowania humorem. Przez 1,5 roku występował na łódzkich Open Micach, które współorganizował, a potem prowadził.

Rafał Pacześ bilety występ na żywo

Dziś jeździ po całej Polsce, jest bardzo rozpoznawalny i doceniany przez środowisko branżowe. Jego program "Zaczynam rozumieć" osiągnął ponad 6 milionów wyświetleń na kanale YouTube a jego nowy solowy program "Puder do cery zimnej" zyskuje grono nowych wiernych widzów na kanale youtube. Rafał Pacześ stand up. Rafał Pacześ występ, bilety dostępne na eBilet!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Rafał Pacześ?
Rafał Pacześ, urodzony 18 czerwca 1990 roku jest polskim stand-up'erem oraz komikiem. Zawodowo ze stand-upem jest związany od sierpnia 2016 roku, jako właściciel King Of Entertainment - Rafał Pacześ.
Czy Rafał Pacześ jest najpopularniejszym polskim stand-up'erem?
Twórczość Rafała Paczesia na YouTube przekracza ponad 43 milionów odsłon, co w rankingu serwisu "Standupedia" stawia go na 1. miejscu wśród polskich twórców stand-up'u.
Czy Rafał Pacześ występował w telewizji?
Rafał Pacześ brał udział w nagraniach stand-up'u dla Comedy Central. Jego twórczość była dostępna również na innych polskich stacjach telewizyjnych. Jest pierwszym komikiem, który wystąpił na stand-upowej scenie programu "Kuba Wojewódzki Show".
W jakich pełnowymiarowych programach brał udział Rafał Pacześ?
Pierwszym z programów, w których brał udział Rafał Pacześ ,był "Zaczynam rozumieć", który swoją premierę miał w 2016 roku. Następnie wraz z Kacprem Rucińskim oraz Łukaszem "Lotkiem" Lodkowskim wystąpili w programie BANG! (2017 rok). Kolejne trasy to następująco "Puder do cery zimnej" (2018) oraz "Zoba co jes" (2019)
Jaki jest ostatni stand-up, w którym bierze udział Rafał Pacześ?
Wraz z Kacprem Rucińskim oraz Łukaszem "Lotkiem" Lodkowskim wyruszyli w trasę BANG 2. Ich występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Fani lubią też

Zobacz też