Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Przemysław Szyszka

Przemysław Szyszka

Przemysław SzyszkaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Przemysław Szyszka to postać, która z pewnością jest świetnie znana wszystkim miłośnikom sztuk walki. Jest on nie tylko zawodnikiem MMA, ale również profesjonalnym trenerem, który szkoli zarówno młodzież, jak i dorosłe osoby. Spektrum jego dokonań jest bardzo szerokie, co sprawia, że ma on naprawdę duże grono fanów. 

Kim jest Przemysław Szyszka?

Dla niektórych osób postać Przemysława Szyszki może być anonimowa, aczkolwiek ludzie interesujący się sztukami walki z pewnością rozpoznają tę osobę. Co ciekawsze, Szyszka jest znany nie tylko z brania udziału w walkach MMA, ale również ze szkolenia wielu zawodników, którzy w dalszych latach robili świetne kariery i z dużym powodzeniem pokazywali się na różnych federacjach. Szyszka ze sportami walki był związany już jako dziecko. Wówczas zaczął trenować Brazylijskie Jiu-Jitsu i w mgnieniu oka robił postępy w tej dyscyplinie. Szyszka zdobył nawet czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Po zakończeniu kariery zawodniczej Szyszka postanowił skupić się na szkoleniu młodych adeptów i podnoszeniu ich poziomu. Wyróżnia się on przede wszystkim charakterystycznym stylem treningowym. Łączy on bowiem techniki walki ze sportami siłowymi oraz cardio, w efekcie czego treningi dają szybkie i bardzo wymierne efekty. Szyszka jest doceniany także za niesamowitą charyzmę, dzięki czemu świetnie idzie mu współpraca zarówno z młodszymi, jak i starszymi. 

Co warto wiedzieć o Przemysławie Szyszce?

Głównym powodem rozpoznawalności Szyszki jest fakt, iż jest on trenerem kadry Polski PFKB i PZMMA. Co więcej, sportowiec ten odpowiada za utworzenie łódzkiego Fight Fabric Challenge. Pod skrzydłami Szyszki rozwijało się wielu bokserów oraz bokserek, które odniosły niemały sukces we freak fighcie. Od Szyszki szkolił się chociażby Marcin Dubiel czy popularna Lil Masti, co potwierdza, że trener ten cieszy się naprawdę dobrymi recenzjami. Wysoki poziom trenerski, jaki z pewnością prezentuje Szyszka, jest wynikiem owocnej kariery zawodniczej. Stoczył on wiele zaciętych walk, które dostarczyły kibicom niesamowitych emocji. Szyszka dzięki temu na dobre poznał świat MMA i zyskał doświadczenie, dzięki któremu mógł zostać trenerem. Na swoim koncie Szyszka ma zarówno walki amatorskie, jak i zawodowe. Szczególnie znana jest jego walka z Andreyem Krupniakovem, która cechowała się niesamowitą dramaturgią. W 2023 roku Szyszka powrócił na ring i od razu zanotował zwycięski pojedynek, rozprawiając się z Hendrikiem Costą. Jego bilans jest więc bardzo korzystny i potwierdza profesjonalizm trenera.

Przemysław Szyszka na gali FAME MMA 19

Szyszka ma na swoim koncie trzy pojedynki - dwa z nich zakończyły się zwycięstwami. Podczas gali FAME MMA 19 Popularny trener zmierzył się z Norbertem Daszkiewiczem. Tym razem Szyszka poniósł porażkę.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile wzrostu ma Szyszka?
Przemysław mierzy około 180 centymetrów wzrostu.
Z jakiej kategorii wagowej znany jest Szyszka?
Szyszka znany jest z kategorii półciężkiej, czyli maksymalnie do 93 kilogramów.
W jakim klubie trenuje Szyszka?
Szyszka trenuje w warszawskim klubie Uniq Fight Club.
Kogo trenował Szyszka?
Trener ten szkolił chociażby Pawła Tyburskiego czy Roberta Pasuta.
Ilu obserwujących ma Przemysław Szyszka na Instagramie?
Poczynania Szyszki śledzi ponad 70 tysięcy osób.

Fani lubią też

Zobacz też