Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Sprawdź wydarzenia
Anna LewandowskaSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
35 lat
data urodzenia:
07.09.1988
miejsce urodzenia:
Łódź, Polska
dyscyplina:
sportowiec
social media:

Opis

Anna Lewandowska to polska sportsmenka, zawodniczka karate KK Pruszków i reprezentanta Polski w karate tradycyjnym. Jest też przedsiębiorcą i trenerką oraz prezesem Polskich Olimpiad Specjalnych. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Urodziła się w 1988 roku w Łodzi.

 

W wieku trzynastu lat rozpoczęła treningi karate u Jerzego Szcząchora. W 2005 roku zdobyła pierwszy medal w kumite indywidualnym na mistrzostwach Polski, na których zajęła drugie miejsce w kategorii juniorów, a rok później brązowy medal na Mistrzostwach Europy w kategorii kadetów. W 2009 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy w kategorii seniorów, a w 2008 roku drużynowo brązowy medal na mistrzostwach świata. W całej karierze sportowej wygrała 28 medali mistrzostw Polski, Europy i świata.

Anna Lewandowska Healthy Plan by Ann

W 2013 roku założyła bloga „Healthy Plan by Ann”, który dotyczy zdrowego stylu życia i żywienia. W 2014 roku ukazała się jej pierwsza książka „ Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, w której znajdują się informacje na temat zmiany nawyków żywieniowych oraz zestawy ćwiczeń, wydała też płyty DVD „7 treningów po 15 minut” oraz książki dla przyszłych matek. Anna Lewandowska w 2016 roku wprowadziła na rynek markę Food By Ann, w skład której wchodzą zdrowe przekąski i suplementy. Otworzyła też kawiarnię, znajdującą się w Warszawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też