Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Pablo Bozzi

Pablo Bozzi

Pablo BozziOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Pablo Bozzi to niezwykle popularny francuski artysta, który tworzy muzykę italo, dark disco oraz EBM. Jest w tym naprawdę dobry, dlatego w krótkim czasie zyskał ogromną rozpoznawalność w wielu zakątkach Europy i w najbliższym czasie będzie można go podziwiać podczas Audioriver Festival 2023 w Płocku. Jeśli ktoś jest fanem muzyki tanecznej oraz elektronicznej na najwyższym z możliwych poziomów, powinien zapoznać się właśnie z muzyką omawianego artysty. 

Pablo Bozzi - dotychczasowy dorobek muzyczny

Pablo Bozzi na scenie muzycznej spędził już kilka długich lat, a jego najpopularniejsze EP-ki to m.in.: "Ghost of Chance", "Magnetisma", "Walk on Wire" czy też "Last Moscow Mule". Z kolei utwory obok, których nie powinno się przechodzić obojętnie to:

 • "The Beat in My Heart",
 • "Psychotic Tormentor",
 • "Wasteland",
 • "Last Vision",
 • "Anthem",
 • "Illegal Future",
 • "Spritzkrieg",
 • "Testify",
 • "Body Double",
 • "Mindscape",
 • "Night Voices".

Pablo w dotychczasowej karierze muzycznej pojawiał się już m.in. w Berlinie, Pradze, Londynie oraz na Ibizie. Jak widać jego talent jest zauważalny w wielu różnych miejscach, a organizatorzy największych festiwali muzycznych na świecie walczą ze sobą o to, aby Pablo wystąpił właśnie na ich scenie. Godne podkreślenia jest to, że Pablo nie po raz pierwszy zaprezentuje się polskiej publiczności, ponieważ już wcześniej występował w Polsce, zaglądając m.in. do pięknego Gdańska. Jego występy to gwarancja połączenia doskonałych brzmień, sonicznej estetyki, charyzmy i pełnego profesjonalizmu.Pablo Bozzi - powiązani artyści & współpraca

Francuski artysta cieszy się sporym poważaniem ze strony środowiska muzycznego oraz kolegów z branży, dlatego też można było go zaobserwować w wielu ciekawych projektach oraz współpracach. Pablo współpracował/występował na jednej scenie przede wszystkim z takimi artystami, jak: Hayden Payne, Kendal, Ellen Allien, Jimi Jules, Legowelt, Cormac, BadSista, Nene H, DJ Spit, Coco Cobra, Yazzus, DJ Yarak, Gabber Eleganza czy też DJ Mell G.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie EP-ki ma na swoim koncie Pablo Bozzi?
Artysta pochodzący z Francji (Tuluza) ma na swoim koncie wiele popularnych EP-ek, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują: "Ghost of Chance", "Magnetisma", "Walk on Wire" czy też "Last Moscow Mule".
Jakie są najpopularniejsze utwory Pablo Bozziego?
Zdecydowanie najbardziej popularne i lubiane utwory Pablo Bozziego to: "The Beat in My Heart", "Psychotic Tormentor", "Wasteland", "Last Vision", "Anthem", "Illegal Future", "Spritzkrieg", "Testify", "Body Double", "Mindscape" oraz "Night Voices".
Z jakimi artystami współpracował/występował na jednej scenie Pablo Bozzi i w jakich miastach się już pojawiał?
Pablo Bozzi współpracował/występował na wspólnej scenie z takimi artystami, jak: Hayden Payne, Kendal, Ellen Allien, Jimi Jules, Legowelt, Cormac, BadSista, Nene H, DJ Spit, Coco Cobra, Yazzus, DJ Yarak, Gabber Eleganza czy też DJ Mell G. Można było go oglądać m.in. w Pradze, Berlinie, Gdańsku, Londynie czy też na Ibizie.

Fani lubią też

Zobacz też