Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta La Fuente

La Fuente

Sprawdź wydarzenia
La FuenteOpisWydarzeniaLa Fuente - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

La Fuente to muzyk, którego można kojarzyć z kawałków takich jak "Funk You", "Que Calor" i "Cada Vez". To jednak jeszcze nie wszystko, co warto wiedzieć o tym holenderskim DJ-u. Poza muzyką, artysta zajmuje się również działalnością na rzecz społeczności LGBTQ+ oraz chorych na boreliozę. Przeczytaj i dowiedz się więcej o La Fuente!

Kim jest La Fuente?

La Fuente to holenderski DJ i producent muzyczny, o którym robi się coraz głośniej na europejskiej scenie klubowej. Autor hitów takich jak "Funk You", "Que Calor" i "Cada Vez". Urodzony 13 października 1983 roku w holenderskiej miejscowości Eindhoven, już od ponad 10 lat występuje w klubach i na imprezach – nie tylko w całej Europie, ale i na świecie. Niektórzy fani muzyki klubowej mogą go również znać pod pseudonimem Job Smeltzer. Co ciekawe, ten holenderski DJ z zawodu jest trener hokeja. Od 2020 roku jest on także trenerem w klubie hokejowym Oranje-Rood. Z wykształcenia jest on natomiast handlowcem – ukończył bowiem licencjat z handlu w Fontys Hogescholen. Nie było mu jednak dane spełniać się w zawodzie handlowca. Bardzo szybko zainteresowała go bowiem muzyka,

Jaką muzykę gra La Fuente?

Nie trzeba się długo wsłuchiwać w muzykę La Fuente, aby przyznać, że artysta ma swoje niezwykle unikalne brzmienie. Tworzone przez niego kawałki można zaliczyć do muzyki house z elementami dance. Jest ona bardzo energiczna i podnosząca na duchu. Muzyk nie stroni także od eksperymentowania ze stylami, a jego kawałki pokochała publiczność całym świecie.

Kariera muzyczna La Fuente

DJ La Fuente to postać znana już od 2008 roku. To właśnie wtedy bowiem Job Smeltzer wydaje swoje pierwsze utwory, które wyszły pod szyldem wytwórni Mixmash, Hexagon oraz Spinnin' Records. Przez lata jego kariera nabrała rozpędu, a w 2020 roku wystąpił na Stadionie Philipsa podczas Kwarantannowego Festiwalu SLAM!. Zanim jego kariera DJ-a nabrała rozpędu występował on po klubach na całym świecie – w tym m.in. w legendarnym Beursgebouw w Eindhoven, BLM9 w Bloemendaal, hiszpańskim Bumpers, Club Arena i City Hall w holenderskim Utrecht. Często można go było posłuchać także w klubach Effenaar oraz Extrema w Eindhoven oraz belgijskim High Street. Gościnnie zagrał swoje DJ-sety również w Ibiza Mega Dance w Kazachstanie, klubie Pacha na Ibizie oraz Mambo Beach w Curacao. Ponadto muzyk ma za sobą występy na wielu festiwalach, w tym m.in. Extrema Outdoor, Solar Festival, Fabulous itd.

Co jeszcze warto wiedzieć o La Fuente?

Artysta w wywiadach często podkreśla, że od 2015 roku jest szczęśliwie zamężny ze swoim partnerem. Bardzo aktywni działa również na rzecz społeczności LGBTQ+. Co ciekawe, w 2015 roku artysta stworzył aplikację przeznaczoną do szerzenia świadomości o chorobie jaką jest borelioza. W pierwszych godzinach od jej publikacji, apka zaliczyła tysiące pobrań w całej Holandii. Ponadto muzyk jest także posiadaczem własnej wytwórni muzycznej, która nazwał Full Color Records. Z kolei w trakcie pandemii koronawirusa w 2020 roku DJ La Fuente otworzył "Selfiehouse", który jak sam wielokrotnie przyznał "miał wywołać uśmiech na twarzach ludzi w tych trudnych czasach". Jak więc widać artysta jest bardzo kolorową postacią.

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

La Fuente - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi La Fuente?

Miejscowości, w których La Fuente wystąpi w najbliższym czasie: Gdynia.

Kiedy urodził DJ La Fuente?
Artysta urodził się 13 października 1983 w Eindhoven na terenie Holandii.
Pod jakim inym pseudonimem La Fuente tworzy muzykę?
DJ La Fuente wydaje kawałki także jako Job Smeltzer.
Czym jeszcze zajmuje się La Fuente?
Poza tworzeniem muzyki artysta pracuje także jako trener hokeja. W 2020 roku powrócił on do zawodu, zostając trenerem w klubie hokejowym Oranje-Rood.

Fani lubią też

Zobacz też