Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Festiwale Great September Showcase Festival & Conference 2024

Great September Showcase Festival & Conference 2024

12.09.2024 Łódź

Organizator: Fundacja Independent

Great September Showcase Festival & Conference 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Great September Showcase Festival & Conference 2024
12-14.09.2024

Great September Showcase Festival & Conference 2024

Łódź, Łódź

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: do line-upu dołączają Kwiat Jabłoni, Daria ze Śląska, Yung adisz, EABS, P.Unity, Projekt WOW, Noże, Pan Savyan, OKEKEL, ZUTA, Chłodno, Lia Sky, Sara Kordowska, Ania Szlagowska, RAF, Hugayz, Angie., Tymek Papior, Jacko Brango. 

Great September to wielkie święto muzyki. Koncerty największych polskich gwiazd i najciekawiej zapowiadających się debiutantów. Panele dyskusyjne, warsztaty i nieformalne spotkania, podczas których artyści i słuchacze, menedżerowie i wydawcy rozmawiają o muzyce i wszystkim, co się z nią wiąże. W trakcie trwania festiwalu Łódź zamieni się w jeden wielki festiwal. Koncerty będą odbywać się na dużych, jak i mniejszych, bardzo klimatycznych scenach, wtopionych w niesamowitą architekturę miasta. Bilety na Great September Showcase Festival & Conference 2024 już w sprzedaży!

Great September 2024 line-up

Nastaw się na trzy dni w towarzystwie największych gwiazd i najciekawszych nowych wykonawców! 12-14 września na Great September Showcase Festival & Conference wystąpią m.in.: Kortez, Kwiat Jabłoni, Stanisław Soyka i Grott Orkiestra, Otsochodzi, Daria ze Śląska, Hurt, Yung Adisz, EABS, Projekt WOW, Pan Savyan, Oxford Drama, Yann, Tonfa, Coals, OKEKEL, Kosmonauci, P.Unity, Olędzka, nat cichocka, Noże, Kryształ, ZUTA, HUGAYZ, Seweryn z zespołem, Ania Szlagowska, Przyborowski, RAF, Magda Kluz, Bartek Zjawa, Tymek Papior, Safario, dafeat, Sara Kordowska, Nago, Mateusz Tomczak, Jacko Brango, Francio i Robcio, Wilson Wilson, Szumal, didi, Angie., Promyki, Chłodno, shane., Lia Sky, Jakub LDDV, Vermona Kids, Ziggiel Lou.

Ogłoszenia kolejnych wykonawców wkrótce!

Great September Showcase Festival & Conference w Łodzi

Koncerty to zaledwie początek...

To, co w dużej mierze odróżnia Great September od innych muzycznych festiwali, to bogata część konferencyjna, która towarzyszy przez trzy dni koncertom. We wrześniu w Łodzi okazji do spotkań i rozmów na ważne, aktualne tematy będzie mnóstwo. Podczas paneli będziemy rozmawiać o najciekawszych zagadnieniach związanych z branżą muzyczną i jej aktualnymi kierunkami. Oprócz nich odbędą się również spotkania z muzycznymi gwiazdami oraz inne wydarzenia towarzyszące. Więcej szczegółów niebawem!

Partnerem głównym Great September jest Miasto Łódź, a partnerami strategicznymi Łódzkie Centrum Wydarzeń i OFF Piotrkowska Center. Festiwal odbywa się przy wsparciu mecenasów: mBanku i Mastercard, a także sponsora: marki Rossmann. Patronem medialnym jest Trójka Polskie Radio.  

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

FAQ

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też