Indecent Noise
Szczegóły
Opis
DJ i producent muzyki elektronicznej z gatunku trance. Współorganizator wydarzenia „Lifestream” w Warszawie. Swoje pierwsze kroki zaczął stawiać już w 2004 roku, jeszcze jako dziecko. Uwielbiał wtedy słuchać Jana Michelle Jarre i Kraftwerka.
Pod pseudonimem Indecent Noise kryje się… Polak! A dokładniej Aleksander Stawierej. To młody DJ, który tworzy energiczną i melodyjną muzykę trance. Najczęściej używa kilku sprzętów (laptop, midi recorder z Ableton Live setup).
Zadebiutował remiksami piosenek Viscida, które wypuścił w 2006 roku. W następnych latach poprawiał swoje umiejętności i zdobywał coraz więcej doświadczenia. W końcu podpisał kontakt, najpierw z Neuroscience Recordings, a później z Kerf Music.
W 2008 roku jego kariera nabrała tempa. Wszystko dlatego, że wygrał konkurs remiksów „Wildfires”, który był organizowany przez Communicate Recordings.
Indecent Noise – kariera
W 2010 roku podpisał kontrakt z agencją Audio Religion, z której pochodzą menedżerowie takich sław, jak m.in. Manuel Le Saux, Jorn van Deynhoven, Ferry Tayle, William Daniel oraz Sly One vs. Jurrane.
Współpracował z P.A.F.F. przy projeckie Slavic Force. Wypuścił dwie współprace ze Stevem Allenem. Miał okazję tworzyć muzykę z takimi osobami, jak: DJ Choose, Gary Maguire, Liam Melly oraz Sean Truby. A to dopiero początek jego kariery, która z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu.
Aleksander Stawierej występuje także pod pseudonimami:
- „Baltic Sea Beach Club” (balearic house),
- „Noice Tek” (hard trance, techno).
Wypuścił muzykę pod takimi labelami jak: Vandit, Infrasonic, Positiva, Nu Depth, Cloud9, Redux, Bonzai i Soup.
Indecent Noise prowadzi swoją comiesięczną audycję radiową „Noise Sessions” w Trance.fm, PureSound.fm oraz Discover Trance Radio. Odwiedza także „Radio Bosh”, czyli audycję emitowaną w afterhours.fm.
W 2023 roku wystąpił m.in. w Ergo Arenie w Gdańsku oraz w Los Angeles podczas DreamState Festival 2023.
Indecent Noise – dyskografia
Swoje pierwsze remiksy tworzył jeszcze jako dziecko, gdy zafascynował się muzyką elektroniczną. Od tamtej pory wypuścił mnóstwo utworów. Z czasem zaczął także nagrywać własne dzieła, które najlepiej pokazują jego styl. Są to m.in.:
- „The House of Fun” (2022 rok),
- „Freakshow (Warsaw 3.0)” (2022 rok),
- „Vicious” (2023 rok, dwie wersje: oryginalna oraz Extended Mix),
- „Nobody Likes It” (2023 rok, dwie wersje: oryginalna oraz Extended Mix),
- „Transmissions Control” (2023 rok, z onTune),
- „Rave Killing Machine” (2023 rok),
- „Don’t Let Go” (2023 rok).
Oprócz tego wypuszcza także składanki, które są zapisami jego występów na żywo, np. „Indecent Noise LIVE @ Groove, Buenos Aires [Past, Present, Future Set] (03.06.2023)”. Nagrywa podcast „Noisetalgia Podcast”, który ukazuje się regularnie. Do października 2023 roku wyszło już 21 odcinków, każdy po ponad godzinę.
Jego piosenki można usłyszeć na takich playlistach na Spotify, jak: „Live at Tomorrowland Belgium 2019”, „Find Your Harmony Radio Year Mix 2022”, „Who’s Afraid of 138?!”, „Live at ASOT 900 (Mexico City, Mexico)”, „John O’Callaghan Collected”, „A State of Trance Year Mix 2012”, „Subculture 2013” oraz „Revolution”.
Choć jest Polakiem, najwięcej jego fanów pochodzi z Meksyku, Niemiec, Australii oraz innych krajów.
Wydarzenia
Brak aktualnych wydarzeń