Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne koncert online to okazja do usłyszenia na żywo jednego z najbardziej znanych muzyków na świecie. Stream poniżej. 

 

 

Ozzy Osbourne (właściwie John Michael Osbourne) to urodzony 3 grudnia 1948 roku w Birmingham brytyjski wokalista i autor tekstów, znany przede wszystkim z heavymetalowego, legendarnego zespołu Black Sabbath oraz kariery solowej. Laureat wielu branżowych nagród (w tym Grammy), członek Rock and Roll Hall Of Fame.

 

Celebryta znany z popularnego na początku XXI wieku reality show Rodzina Osbourne'ów  (The Osbournes). Ma na koncie kilkanaście płyt - 7 z Black Sabbath (ostatnia 13 z 2013 roku) oraz 11 solowych (ostatnia Scream z 2010 roku). Wydawnictwa te sprzedały się na świecie w wielomilionowych nakładach, zapewniając Ozzy'iemu stałe miejsce w historii muzyki - nie tylko cięższych jej odmianach, ale również muzyce popularnej.

Ozzy Osbourne koncerty 

Artysta wielokrotnie wzbudzał kontrowersje - wystarczy wspomnieć historię z odgryzionymi głowami nietoperza czy gołębia, które to uzyskały już status kultowy. Warto zaznaczyć, że inspiracje twórczością Ozzy'iego deklarują inni najważniejsi muzycy w historii rocka: James Hetfield (Metallica), Zakk Wylde (Black Label Society), Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters) i wielu innych. Warto wspomnieć, że Ozzy wielokrotnie pojawiał się na wielkim ekranie np. Moulin Rouge!, Sunset Strip czy... Gnomeo i Julia. Ozzy Osbourne  w  Polsce wystąpił ostatnio w 2018 roku - artysta został headlinerem IMPACT FESTIVAL, który odbył się w Tauron Arenie Kraków. Koncerty Ozzyego Osbourne'a za każdym razem są wielkim wydarzeniem. 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ozzy Osbourne
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/