Łzy

Łzy

Łzy to zespół pop rockowy założony w 1996 roku w Pszowie. Obecnie tworzą go: wokalistka Sara Chmiel, lider, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Adam Konkol, gitarzysta Rafał Trzaskalik, basista Arek Dzierżawa, perkusista Dawid Krzykała oraz klawiszowiec Adrian Wieczorek. Do 2010 roku wokalistką grupy była Anna Wyszkoni.

Debiutancka płyta zespołu Łzy 

Debiutancki płyta zespołu Łzy „Słońce” ukazał się w grudniu 1998 roku. Pochodzi z niego piosenka „Aniele mój”. Przełomem był drugi krążek - „W związku z samotnością”, wydany w 2000 roku. Pokrył się platyną i wylansował największe hity grupy: „Agnieszka już dawno...”, „Narcyz się nazywam” oraz „Niebieska sukienka”. Po jego wydaniu muzycy intensywnie koncertowali w całej Polsce.

Trzeci album - „Jesteś jaki jesteś” z 2002 roku pokrył się złotem. Pochodzą z niego między innymi piosenki „Jestem jaka jestem” czy „Ja nie lubię nikogo”. Zespół po raz pierwszy wystąpił na Festiwalu w Opolu.

 

Czwarty krążek - „Nie czekaj na jutro” ukazał się w czerwcu 2003 roku i uzyskał status platynowej płyty. Pochodzą z niego przeboje „Oczy szeroko zamknięte” czy „Trochę wspomnień, tamtych dni”. „Bez słów..”, wydany w maju 2011 roku został nagrany z nową wokalistką. Ania Wyszkoni rozpoczęła udaną, solową karierę. Dotychczas wydała cztery albumy.

Koncerty zespołu Łzy

Łzy to jeden z najbardziej popularnych polskich zespołów. Ich występy przyciągają setki fanów z całej Polski. Koncerty zespołu Łzy to za każdym razem dużo pozytywnej energii. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Ralf Lotys, CC-BY-SA 4.0pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łzy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/