Limp Bizkit

Limp Bizkit

Limp Bizkit to amerykański zespół rap rockowy, założony w 1994 roku w Jacksonville na Florydzie. Jego obecni członkowie to wokalista Fred Durst, perkusista John Otto, basista Sam Rivers, gitarzysta Wes Borland oraz DJ Lethal.  

Zadebiutowali w lipcu 1997 roku albumem „Three Dollar Bill, Y'all$”.

Drugi album, wydany dwa lata później „Significant Other” trafił na pierwsze miejsce listy Billboard 200.

Międzynarodowy sukces przyniosła grupie trzecia płyta pod tytułem „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water”. Pokryła się platyną w 8 krajach, w tym 6-krotną w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz złotem między innymi w Niemczech i Polsce. Znalazły się tam utwory takie jak „My Generation”, „My Way” czy „Take a Look Around”.

Czwarty album Limp Bizkit - „Results May Vary” ukazał się w 2003 roku. Pokrył się platyną w Stanach i Australii oraz złotem w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Ostatni wydany do tej pory album grupy - „Gold Cobra” pochodzi z czerwca 2011 roku. Limp Bizkit w Polsce wystąpił kilkukrotnie, w tym na festiwalu Capital of Rock 2016 we Wrocławiu.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Limp Bizkit
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/