Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Machine Head

Machine Head

Sprawdź wydarzenia
Machine HeadOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Machine Head to założona w 1991 roku amerykańska grupa muzyczna. Wykonywana przez ten zespół muzyka to przede wszystkim groove metal, thrash metal, heavy metal, nu metal oraz metal alternatywny. Jej założenie zainicjowane zostało przez Robba Flynna i Adama Duce’a.

Machine Head informacje o zespole

W 1994 roku odbyła się premiera pierwszego studyjnego albumu grupy pt. "Burn my Eyes". Stał się on na wiele lat rozpoznawczym znakiem grupy i przyniósł sławę muzykom. Rozeszła się ona w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy, co było świetnym wynikiem. Po sukcesie krążka grupa wyruszyła w bardzo długą podróż po całym świecie. Machine Head w Polsce pojawili się po raz pierwszy w 1994 roku w Zabrzu. 

W 1997 roku wydana została płyta pt. "The More Things Change". Spotkała się z bardzo przychylnymi opiniami krytyków i znalazła się na 138 pozycji listy Billboard 200. W ramach promocji nowego materiału zrealizowane zostały teledyski do takich utworów, jak „Ten Ton Hammer” oraz „Take My Scars”. W 1999 roku na rynku pojawił się trzeci studyjny album pt." The Burning Red". W 2001 Machine Head wydał album Supercharger. Po jej wydaniu grupa wyruszyła w kolejną długą trasę koncertową. Machine Head koncerty w Polsce zagrała ponownie 4 listopada w Warszawie oraz 5 listopada w Krakowie. 

Piąty studyjny album zatytułowany "Through the Ashes of Empires" ukazał się 27 października 2003. Trasa koncertowa promująca go także obejmowała koncert w Polsce, który odbył się w Warszawie. Najnowszy album "Catharsis" pojawił się na rynku w 2018 roku.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też