Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Jessie J

Jessie J

Jessie JOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jessie J czyli Jessica Ellen Cornish to brytyjska wokalistka i autorka piosenek. Urodziła się w 1988 roku w Londynie.

Zapraszamy na koncert online Jassie J! Artystka prosto ze swojego domu zaprezentowała największe przeboje i zrobiła show dedykowany swoim fanom. Stream poniżej.

 

Jako dziecko zagrała w musicalu „Whistle Down the Wind” Andrew Lloyda Webbera w teatrze West End. Następnie zdobywała muzyczne umiejętności w „The National Youth Music Theatre”. Jako nastolatka wygrała telewizyjny konkurs młodych talentów. W 2006 roku ukończyła kolejną szkołę muzyczno-aktorską BRIT School. W międzyczasie należała do girlsbandu o nazwie „Soul Deep”.

Debiutancka płyta Jassie J Who You Are

W 2011 roku Jessie J wydała debiutancki album o nazwie „Who You Are”. Odniósł on ogromny sukces sprzedażowy w Stanach i Wielkiej Brytanii. Pokrył się także platyną w Australii, Nowej Zelandii i Irlandii. Znalazły się tam piosenki „Price Tag”, „Do It Like a Dude” czy „Nobody's Perfect”. „Price Tag”, nagrany z amerykańskim raperem B.o.B to hit, który trafił na pierwsze miejsce list przebojów w 19 krajach.

 

Kolejny album, wydany w 2013 roku „Alive” sprzedawał się o wiele gorzej, ale wylansował piosenki takie jak „Wild”, „It's My Party” czy „Thunder”. Utrzymany jest w stylu pop i R&B, z elementami hip-hopu, dance-popu i soulu.

 

Rok później ukazała się trzecia płyta artystki - „Sweet Talker”, promowana przez międzynarodowy hit nagrany z Nicki Minaj i Arianą Grande - „Bang Bang”.

 

W 2018 roku Jessie J wydała dwa albumy - „R.O.S.E.” oraz świąteczny „This Christmas Day”. Do tej pory nie odbył się koncert Jessie J w Polsce, mimo iż artystka ma w naszym kraju wielu fanów, którzy założyli jej nawet fanklub. Jej ostatnia trasa koncertowa objęła jedynie Wyspy Brytyjskie.


Źródło zdjęcia artystki: Wikipedia, fot. Justin Higuchi, Cc-by-2.0 Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też