Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Artysta Job Jobse

Job Jobse

Job JobseOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Job Jobse to renomowany DJ, który podbił tysiące klubów na całym świecie. Słynie z innowacyjnego podejścia do muzyki, które sprawia, że każda impreza z jego udziałem jest prawdziwą ucztą dla uszu. 

Job Jobse - jaką muzykę gra?

Job Jobse słynie z tego, że nie jest ściśle przywiązany do jednego gatunku muzycznego. Specjalizuje się on w graniu różnych brzmień, od niezwykle intensywnych, po relatywnie spokojne. W większości przypadków Job Jobse oferuje muzykę, która jest połączeniem stylu house oraz trance, jednak nierzadko jego sety zawierają elementy deephouse oraz disco. Niezależnie od gatunku muzycznego, Job Jobse zawsze zapewnia jednak fenomenalną zabawę i niezapomniane flow, które sprawia, że każda impreza zostaje podkręcona do granic możliwości. Job Jobse wychowywał się w Amsterdamie, co sprawiło, że już od najmłodszych lat miał bezpośrednią styczność z energiczną muzyką. Z biegiem lat szlifował swoje umiejętności i współcześnie jest prawdziwym ekspertem w swoim fachu. 

W jakich miejscach miał okazję grać Job Jobse?

Pomimo że Job Jobse jest Holendrem, to Polska jest jego sercu szczególnie bliska. Występ na Audioriver Festival nie będzie bowiem jego debiutem w naszym kraju. Artysta miał już okazję grać w Warszawie, w klubie Smolna. Wówczas zaskarbił sobie sympatię tysięcy Polaków i sprawił, że jego pseudonim stał się u nas niezwykle popularny. Pierwsze szlify artysta zbierał jednak w swoim rodzinnym państwie, gdzie przez długi czas grał w klubie Trouw. Przez pierwsze lata swojej kariery grał przede wszystkim w tym miejscu, aczkolwiek z biegiem lat zaczął dostawać propozycje gry na jeszcze większych scenach. Sprawiło to, że obecnie uchodzi za jednego z najlepszych DJ-ów z Holandii. 

Jakie albumy wydał Job Jobse?

Przełomowym momentem w karierze Job Jobse'a było założenie wytwórni. Jej celem było ułatwienie rozwoju kariery lokalnym artystom. Wytwórnia Job Jobse'a z biegiem czasu zbierała coraz lepsze recenzje i przyczyniła się do tego, że popularny DJ z Holandii wydał dwa albumy. Pomogło mu w tym De Vlieger, które wydało debiut Karela oraz pełny album Eliasa Maziana. W dalszych latach Job Jobse miał okazję grać swoje popisowe utwory podczas największych festiwali. Holender niewątpliwie jest jednym z największych artystów, jakich będziemy mogli zobaczyć na Audioriver 2023. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Na jakich festiwalach miał okazję występować Job Jobse?
Jednym z największych dokonań artysty jest udział na festiwalu Dekmantel oraz DGTL.
Jaka jest największa pasja Job Jobse'a?
Największym hobby DJ-a jest oczywiście muzyka. Szczególnie mocno ceni on sobie elektroniczne brzmienia.
Członkiem jakich grup muzycznych jest Job Jobse?
Job Jobse należy do The Love Triangle oraz Malawi - wraz z nimi stopniowo rozwija swoją karierę DJ-a.

Fani lubią też

Zobacz też