Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Cez Are Kane

Cez Are Kane

Sprawdź wydarzenia
Cez Are KaneOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Cez Are Kane to dobrze znany DJ, który gustuje w gatunkach trance, progressive i house. Jeśli ktoś ceni sobie progresywne bity, które dają odbiorcom dużą dawkę energii, powinien zaznajomić się właśnie z jego muzyką. Cez Are Kane ma wieloletnie doświadczenie muzyczne i w trakcie swojej kariery zyskał ogromną grupę fanów oraz dużą popularność. Muzyka jest dla niego pasją, a nie obowiązkiem, co widać po jego utworach i albumach. 

Cez Are Kane: krótka historia

Cez Are Kane występuje na największych eventach muzycznych już od wielu długich lat, więc ludzie doskonale znają jego muzykę, styl oraz niesamowity temperament. Zawsze daje z siebie wszystko i traktuje muzykę z szacunkiem. Występował na największych imprezach, w tym m.in. na enTrance, enHouse, Sunrise Festival czy też Independence. Dzięki temu pojawiał się już na scenach w Kołobrzegu, Bydgoszczy, Poznaniu, Lublinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Szczecinie oraz Warszawie. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że mógł występować na scenie obok takich gwiazd, jak: DJ W, Bart Reflect, Burak Yeter, C-Bool, Martin Tone, Tom Swoon, Armin van Buuren, Markus Schulz, Olivier Moldan, Andy Moor, James Zabiela, Cosmic Gate, Menno de Jong czy też Sound Players. 

Cez Are Kane: dotychczasowy dorobek muzyczny

Cez Are Kane imponuje swoim dotychczasowym dorobkiem muzycznym, więc nic dziwnego, że jest uważany za jednego z najbardziej wyróżniających się DJ-ów. Jego najpopularniejsze albumy to m.in.: "Voodoo", "Collision", "Hurts Less" oraz "Something That I Want". Z kolei jego najbardziej znane utwory muzyczne to na pewno:

  • "Requiem For The Glutton"
  • "House Music"
  • "enTrance 2008"
  • "Give It"
  • "Impact Session vol.1"
  • "Puta House"

Oczywiście tych tracków na koncie omawianego DJ-a jest zdecydowanie więcej, ale każdy słuchacz ma swoje ulubione, do których wraca myślami każdego kolejnego dnia. Cez Are Kane mimo wielu lat na scenie muzycznej nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, więc warto uważnie śledzić jego losy i sprawdzać, gdzie konkretnie pojawi się w najbliższej przyszłości. Organizatorzy imprez muzycznych o charakterze trance oraz house bardzo go cenią, więc jest na nie często zapraszany.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy muzyczne ma na swoim koncie Cez Are Kane?
Cez Are Kane ma na swoim koncie przede wszystkim takie albumy, jak: "Voodoo", "Collision", "Hurts Less" oraz "Something That I Want". Specjalizuje się w muzyce spod szyldu trance, progressive i house.
Jakie są najbardziej znane utwory, którymi może się pochwalić Cez Are Kane?
Cez Are Kane zgromadził do tej pory wiele różnych utworów, ale najbardziej znane to m.in.: "Requiem For The Glutton", "House Music", "enTrance 2008", "Give It", "Impact Session vol.1" oraz "Puta House".
Na jakich imprezach muzycznych pojawił się Cez Are Kane?
Cez Are Kane pojawił się m.in. na takich imprezach muzycznych, jak: enTrance, enHouse, Sunrise Festival czy też Independence. W związku z tym można było go podziwiać np. w Warszawie, Kołobrzegu, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy i Lublinie.

Fani lubią też

Zobacz też