Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Harry Styles

Harry Styles

Sprawdź wydarzenia
Harry StylesSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
30 lat
data urodzenia:
01.02.1994
miejsce urodzenia:
Redditch, Anglia
dyscyplina:
piosenkarz, autor tekstów, muzyk, model, aktor
social media:

Opis

Harry Styles koncert online! Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego artysta zaprezentuje utwory "Cherry", "Watermelon Sugar", "To Be So Lonely" and "Adore You". Stream poniżej. 

 

 

Harry Styles to pochodzący z Wielkiej Brytanii piosenkarz, muzyk, model, autor tekstów oraz producent filmowy. Urodził się w Redditch, jako wokalista zadebiutował w zespole White Eskimo. Był też członkiem zespołu One Direction.

 

W latach 2010-2016 był wokalista zespołu One Direction, z którym wydał 5 albumów. W zespole znalazła się dzięki siódmej edycji brytyjskiej edycji programu muzycznego X Factor, z którego odpadł, jednak po zakończeniu programu zaproponowano mu dołączenie do zespołu One Direction. Zespół odnosił duże sukcesy, jednak w 2015 roku członkowie grupy poinformowali o zawieszeniu działalności.

Harry Styles - kariera

Po rozpadzie zespołu Harry Styles rozpoczął karierę solową. Już w 2017 roku wydał debiutancki singiel „Sign of the Times". Piosenka była zapowiedzią pierwszego studyjnego albumu artysty „Harry Styles”, która na sklepowe półki trafiła 12 maja. Nagranie to okazało się być jednym z najlepiej sprzedających się w 2017 roku.

Harry Styles - koncerty

Podczas koncertów Harry Styles przekazuje widowni dużo pozytywnej energii, z tego powodu bilety na jego występy cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

Źródło zdjęcia artysty: Sony Music Polska

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też