Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Przemysław Sadowski

Przemysław Sadowski

Przemysław Sadowski OpisWydarzeniaPrzemysław Sadowski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Przemysław Sadowski to urodzony w 1975 roku w Hajnówce polski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Jego debit miał miejsce w 1997 roku, kiedy wcielił się w rolę Elfa w komedii Szekspirowskiej Sen nocy letniej. Spektakl odbył się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi, w którym występował przez trzy lata.

Rozwój kariery Przemysława Sadowskiego

Przemysław Sadowski w ciągu swojej pracy zawodowej występował między innymi w teatrach: Polskim w Szczecinie oraz Scena Prezentacje w Warszawie. Występował też w Teatrze Na Woli w sztuce Tadeusza Słobodzianka Nasza klasa w reż. Ondreja Spišáka grał Menachema.

 

Jego debiutem na szklanym ekranie miał miejsce w serialu Syzyfowe prace z 1998 roku na podstawie powieści Stefana Żeromskiego. Dwa lata potem powstała wersja kinowa. Użyczył głosu policjantowi w serialu animowanym dla dzieci Mordziaki. 

 

W dreszczowcu psychologicznym Waldemara Dzikiego Pierwszy milion z 2000 roku zagrał jedną z głównych ról jako Jacek Berger-Kurczewski „Kurtz”, który ma plan aby zdobyć tytułowy pierwszy  milion.  Aktora można było również oglądać w programach rozrywkowych. Był uczestnikiem czwartej edycji programu emitowanego na TVN Taniec z gwiazdami. Wystąpił tam w 2006 roku.

 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 2.0

Wydarzenia

Przemysław Sadowski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Przemysław Sadowski ?

Miejscowości, w których Przemysław Sadowski wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Warszawa, Krosno, Jasionka, Łomża, Kielce, Poznań, Wrocław, Jaworzno, Toruń, Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też