Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Centrum Band

Centrum Band

Sprawdź wydarzenia
Centrum BandOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Centrum Band jest stosunkowo młodym zespołem, bowiem powstał w 2019 roku. Ten, kto regularnie bywa na festiwalach, które prezentują lokalnych, młodych twórców rockowych, powinien znać już tę grupę. Zespół Band pochodzi z Żywca i został założony przez sześciu kolegów, których łączy pasja do muzyki rockowej, jak również trwająca od wielu lat znajomość. 

Centrum Band - skład 

Wokalista Maciej Bubula, drugi wokalista Piotr Kantyka, trzeci wokalista i jednocześnie gitarzysta Maciej Żukowski, gitarzysta basowy Siemion Danaiłow, perkusista Dominik Hulbój oraz grający na instrumentach klawiszowych Paweł Lipiński, to pełny skład grupy muzycznej Centrum Band. Po początkowym okresie, jaki poniekąd musi przejść każdy z dopiero zaczynających swoją karierę zespołów muzycznych, członkowie Centrum Band wyrwali się na scenę z przeświadczeniem, iż będą na pewno nowymi gwiazdami. 

 

Pierwsze z koncertów bardzo szybko zweryfikowały takie przekonanie, gdyż mimo całkiem niezłych umiejętności muzycznych całego składu, i w w jego mniemaniu, znakomitych utworów, show biznes nie padł zdecydowanie na kolana, a nawet grupa nie została zauważona. Niemniej jednak, jej członkowie się nie zrazili, a wręcz przeciwnie poczuli się zmotywowani. Parli cały czas do przodu, grając koncerty w wielu dostępnych wówczas miejscach. Grali na miejskich i wiejskich festynach, na festiwalach, w wesołych knajpach, w mrocznych klubach, na małych oraz na dużych imprezach. Skład Centrum Band, pozostaje ciągle ten sam.

Centrum Band - sukcesy

Pomimo faktu, iż powstała w Żywcu grupa muzyczna Centrum Band jest stosunkowo młoda, ma już za sobą swoje pierwsze sukcesy. Jest doceniana w mediach społecznościowych. Pierwsze z utworów, noszące tytuły: “Okręt tonie'', “Gwiezdna Prądnica'' oraz “Zagłada'', mają setki wyświetleń na YouTube i zbierają co chwilę pozytywne komentarze od słuchaczy. Obecnie zespół ten pracuje nad swoim albumem, którego przedsmakiem są właśnie wymienionej wcześniej piosenki.

Centrum Band - muzyka 

Zespół Centrum Band tworzony przez sześciu dobrych znajomych z Żywca, zajmuje się alternatywną muzyką post-punkową, powstającej na bazie surowych sekcji rytmicznych, skąpanych w kwaśnym chaosie elektroniki. Nihilistyczne, dekadenckie teksty oraz “brudne” gitary, potęgują ujście neurotycznych emocji. Całość dopełniona jest delikatnymi dźwiękami trójkąta oraz donośnymi, podwórkowymi krzykami. 

 

Grupa kolegów z Żywca, tworząca wymieniony zespół nie chce być szufladkowana czy w jakikolwiek sposób zdefiniowana. Centrum Band, stara się czerpać inspiracje do swojej twórczości ze wszystkiego, co może wywoływać emocje, które stanowią przecież fundament muzyki rockowej. Nie chce nikogo naśladować, kopiować, dąży do tego, żeby uzyskać swoje własne, niepowtarzalne brzmienia oraz oryginalny styl. 

 

Obecnie panowie, mają do zaproponowania swoich słuchaczom nastrój oscylujący gdzieś w okolicy pop-rocka. Od początku swojego istnienia, które datowane jest na 2019 rok, zagrali wiele koncertów na terenie Polski, nie zważając na niewielki prestiż imprez. Nie zawsze były to wielkie sceny w dużych miastach. Wielokrotnie Centrum Band grał na wiejskich scenach. Chociaż na początku ciężko było się wybić tej grupie, obecnie właśnie za sprawą licznych koncertów, jest bardzo popularna. 

 

Teraz trzeba tylko cierpliwie poczekać, aż zostanie wydana ich płyta. Być może za parę lat, będziemy mogli usłyszeć o koncertach Centrum Band na ogólnoświatowych scenach w towarzystwie innych, równie popularnych zespołów. Niewykluczone, że ich nietuzinkowe połączenia muzyczne, zdominują scenę rockową.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Centrum Band: South Machine, Chemia, Illusion, Rock n Roll Rebels, SawDust, Proletaryat, Proceder, Basement, Motorbrothers, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W którym roku powstał zespół Centrum Band?
Zespół Centrum Band powstał w roku 2019.
Kto znajduje się w składzie zespołu Centrum Band?
Central Cee ma 23 lata. Urodził się 4 czerwca 1998 roku.
Kiedy Central Cee stał się popularny?
Central Cee stał się popularny dzięki wydaniu swojej EPki 'Wild West". Dzięki utworom, które się na niej znalazły, wdarł się na listy przebojów, co pozwoliło mu dotrzeć do szerokiego grona słuchaczy - na całym świecie.
Z kim współpracował Central Cee?
Mimo młodego wieku Central Cee ma na swoim koncie wiele współprac z innymi artystami. W jego dorobku znalazły się utwory z m.in: Edem Sheeranem, PinkPantheress, Lil Bro, Baby Gang oraz Moradem.
Jakie są tytuły trzech najpopularniejszych utworów zespołu Centrum Band?
Trzy najpopularniejsze utwory zespołu Centrum Band, to “Zagłada'', “Gwiezdna Prądnica'' oraz “Okręt tonie''.

Fani lubią też

Zobacz też