Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

Watra

Zakopane, Zamoyskiego 2
WatraOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Watra, to góralskie ognisko, przy którym odbywają się posiady – wspólne spędzanie czasu na rozmowach, zabawie, jedzeniu i bajaniach starych baców. Restauracja Watra ma właśnie taki klimat – doskonałe jedzenie oparte na tradycjach kuchni regionalnej i staropolskiej. Codzienny wieczorny dancing oraz występ kapeli, połączone z regionalnym wystrojem, nadają jej niepowtarzalny klimat.

Watra – koncerty i inne wydarzenia kulturowe

Watra znana jest również w Zakopanem pod względem kulturalnym – każdego miesiąca są w niej organizowane koncerty znakomitych gwiazd. Wystąpili w niej już m.in. Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki, Robert Rozmus, Michał Milowicz, KASA, Grzegorz Turnau, Kroke, Jarek Śmietana oraz legendarna formacja Breakout.

Watra – wydarzenia muzyczne przy dobrym piwie

Watra, to także regionalny browar, w którym warzy się piwo według kilkusetletniej receptury starowiedeńskiej, bez dodatku jakichkolwiek konserwantów (więcej: www.browarwatra.pl). Podczas wypadów do Zakopanego, zarówno zimą, jak i latem, obowiązkowym punktem do odwiedzenia jest właśnie restauracja-browar Watra – koncerty umili Ci kufel jedynego w swoim rodzaju, pysznego piwa.

Watra – wydarzenia

Wybierasz się do Zakapanego i chcesz rozerwać się przy dźwiękach najlepszej polskiej muzyki na żywo? W restauracji Watra doświadczysz czegoś innego niż klubowy czy stadionowy koncert. Kameralna atmosfera pozwoli Ci być bliżej ulubionych artystów i w zupełnie inny sposób odbierać muzykę na żywo.

Bilety na koncerty w zakopiańskiej restauracji Watra możesz na eBilet.pl. Wystarczy, że ustawisz Fan Alert dla tego miejsca, a powiadomimy Cię mailowo o nadchodzących wydarzeniach w Watrze.

Watra – koncerty 2022

Rok 2022 zapowiada powrót do normalności po pandemicznej rzeczywistości. Dotyczy także restauracji Watra – koncerty będą odbywać się w każdy czwartek, a Ty możesz być na bieżąco z wydarzeniami w tym kultowym zakopiańskim lokali dzięki Fan Alertowi eBilet.

Watra – klub muzyczny, restauracja, browar, pokoje

Watra dzieli budynek z Apartamentami Zamoyskiego, w których możesz nocować w czasie swojego pobytu w Zakopanem. Bilety na koncerty i rezerwacja pokoju zapewnią Ci znakomicie spędzony czas w stolicy polskich Tatr.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Watra?
Restauracja-Browar Watra znajduje się w Zakopanem, przy ulicy Hr. Władysława Zamoyskiego 2.
Jakie wydarzenia odbyły się w Watrze?
Od wielu lat w restauracji-browarze Watra koncerty grają najbardziej rozpoznawalni polscy artyści. Wśród nich m.in. Zbigniew Wodecki, zespół Wilki, Czesław Śpiewa, Ich Troje, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau, Myslovitz, Czerwone Gitary, T.Love i wielu innych.
Kiedy utworzona została Watra?
Początki Watry sięgają czasów artysty malarza i architekta Stanisława Witkiewicza, ojca Stanisława Ignacego Witkiewicza, znanego jako Witkacy. Kiedy artysta wyprowadził się z posiadłości, jej właściciel sprzedał działkę, na której obecnie stoi Watra. Nabył ją biznesmen Jędrzej Stopka-Borowy, który oświadczył, że powstanie centrum życia kulturalnego i rozrywkowego największego zimowego kurortu w Polsce. Choć spotkał się wówczas z drwinami, to Watra stała się miejscem kultowym i o światowym standardzie serwowanych dań i warzonego piwa.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też