Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungkryminalny-poznan-prezentuje
Home Koncerty Pop Michał Wiśniewski Akustycznie 4

Michał Wiśniewski Akustycznie 4

24.03-29.11.2024 Poznań, Wrocław, Warszawa

Organizator: REDADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Michał Wiśniewski Akustycznie 4BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Poznań

Michał Wiśniewski Akustycznie 4
niedziela
24.03.2024
18:00

Michał Wiśniewski Akustycznie 4

Poznań, Klub Tama

Wrocław

Michał Wiśniewski Akustycznie 4
środa
27.03.2024
19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie 4

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Warszawa

Michał Wiśniewski Akustycznie 4
piątek
29.11.2024
19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie 4

Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

O wydarzeniu

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty..! Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Michał Wiśniewski Akustycznie 4 bilety na koncerty już w sprzedaży.

Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak "A wszystko to…", "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!" oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy sponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak "Geranium", "Czarno-Biały Świat" czy "Piątek" i "Opowieść". Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!

Wywiad z Michałem Wiśniewskim

 

Michał Wiśniewski Akustycznie bilety

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

  • Bilet normalny - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
  • Bilet VIP Backstage Pass - posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia**
  • Bilet Sponsor Package - posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

***Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi na wydarzenie bezpłatnie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt na biuro@ichtroje.pl w celu odebrania miejscówki.

****Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie, pod warunkiem , że nie będą zajmować osobnego miejsca, tzn. będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też