Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Vertigo Jazz Club & Restaurant

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Wrocław, Oławska 13
Sprawdź wydarzenia
Vertigo Jazz Club & RestaurantOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Vertigo Jazz Club & Restaurant to miejsce, w którym miłośnicy muzyki czują się jak u siebie. To jedyny tego typu klub we Wrocławiu, wyróżniający się elegancją, przytulnością i wysokiej jakości sztuką, serwowaną każdego dnia. Obiekt znajduje się nieopodal rynku, przy ulicy Oławskiej 13. Organizowane są tu rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – koncerty, wystawy i stand-upy, które przyciągają publiczność przed scenę.

Vertigo Jazz Club & Restaurant: o obiekcie

Vertigo Jazz Club & Restaurant założono w 2015 roku głównie dla amatorów jazzu. Sam wystrój miejsca przywodzi na myśl najwspanialsze, nowojorskie kluby muzyczne. Klub ten znajduje się przy jednej z głównych ulic, prowadzących do rynku – niezwykle łatwo tu dotrzeć, aby móc bawić się w rytm niepowtarzalnych dźwięków.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to pyszne jedzenie i świetne napoje, serwowane przez wykwalifikowanych kucharzy i barmanów. W tym miejscu niemal każdego wieczora można usłyszeć wspaniałe koncerty, skierowane zarówno do fanów jazzu, jak i innych stylów muzycznych. Występują tu najwięksi artyści sceny wrocławskiej, polskiej, a także światowej.

Vertigo Jazz Club & Restaurant: koncerty

Jakie wydarzenia miały miejsce w Vertigo Jazz Club & Restaurant? Koncerty jazzowe i nie tylko – zróżnicowany repertuar przyciąga publiczność, która ceni muzykę na żywo. Wśród najważniejszych imprez wymienić należy m.in. Vertigo Summer Jazz Festival, który miał na celu promocję muzyki jazzowej na Dolnym Śląsku. Kolejnym, niezwykłym wydarzeniem był Blues Festival oraz Summer Vibes Festival, czyli niepowtarzalne dni z muzyką pop, rock, funk, soul oraz alternatywną. Bilety na wydarzenia sprzedały się błyskawicznie.

Vertigo Jazz Club & Restaurant – koncerty w klimatycznym miejscu to doskonała okazja do wieczornego relaksu, zwłaszcza, jeśli miłe chwile uprzyjemniają wysokiej klasy artyści. Na scenie obiektu pojawili się m.in. Improkracja feat. Konrad Imiela, Wojtek Kiełbasa, Vertigo Angels, HooDoo Band & George Dyer, Marek Kądziela Trio, Piotr Budniak Essential Group, Zbylu Nowak & Back To The Roots, Joanna "PiNuta" Cholewa, Re-Bop-Boom-Bam & Adeama Walkowiak - Closeup In Swing, Secret Soul JukeBox feat. Paulina Gołębiowska i wielu innych. Jak można wziąć udział w wydarzeniach, organizowanych przez Vertigo Jazz Club & Restaurant? Bilety, które można zakupić na stronie eBilet.pl to gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

Vertigo Jazz Club & Restaurant: stand up

Co jeszcze przygotował dla widzów Vertigo Jazz Club & Restaurant? Stand-upy, czyli widowiska, na których publiczność śmieje się do łez. Niesamowite umiejętności oratorskie mistrzów żartu wprowadzają w dobry nastrój nawet najbardziej poważnych słuchaczy. Niezrażone błyskiem reflektorów na scenie pojawiły się lwy salonowe – wyjątkowi artyści kabaretowi z Kabaretu Improkracja w programach: Rzućmy wszystko i chodźmy się całować!, Improkracja pierze Twoje brudy, Kierowca kończy kurs w pobliżu - rozmowy z taxi, Youtube party.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Vertigo Jazz Club & Restaurant?
Vertigo Jazz Club & Restaurant znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej 13, nieopodal rynku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Vertigo Jazz Club & Restaurant?
W Vertigo Jazz Club & Restaurant odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. wspaniałe koncerty jazzowe, bluesowe, popowe, rockowe i muzyki alternatywnej. Na scenie wielokrotnie wystąpił Kabaret Improkracja, rozbawiając widzów do łez niebanalnymi programami.
Kiedy został utworzony Vertigo Jazz Club & Restaurant?
Vertigo Jazz Club & Restaurant został utworzony w 2015 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też