Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Sport Sporty motorowe 61. Rajd Barbórka 2023

61. Rajd Barbórka 2023

Organizator: Automobilklub Polski

61. Rajd Barbórka 2023O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejną edycję Rajdu Barbórka! Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się 2 grudnia na terenie Warszawy i okolic. Rajd Barbórka 2023 bilety już w sprzedaży. 

Rajd Barbórka 2023 trasa i bilety

Odcinek Tor Słomczyn Rajd Barbórka 2023: 7:30 - 12:05

(Bilet jednorazowego wejścia na teren OS Tor Słomczyn Rajd Barbórka 2023)

Autodrom Słomczyn to obiekt położony na południe od Warszawy, niedaleko Grójca. Przez lata działalności zyskał miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych punktów na motorsportowej mapie Polski. To właśnie tu, w sobotni poranek 3 grudnia, ruszą do walki załogi rywalizujące w tegorocznej edycji Rajdu Barbórka. Dwukrotny przejazd odcinka Tor Słomczyn.

 

Odcinek Tor Służewiec Rajd Barbórka 2023: 8:55 - 13:30

(Bilet jednorazowego wejścia na teren OS Tor Służewiec Rajd Barbórka 2023)

Do harmonogramu Rajdu Barbórka ponownie wraca bardzo popularny wśród kibiców odcienk Tor Służewiec. Próba ta, podobnie jak Tor Słomczyn przejeżdżana będzie dwukrotnie.

 

Odcinek Autodrom Bemowo Rajd Barbórka 2023: 11:00 - 16:00

(Bilet jednorazowego wejścia na teren OS Bemowo Rajd Barbórka 2023)

Doskonale znany wszystkim kibicom odcinek Bemowo jest sercem Rajdu Barbórka. W tym roku jako odcinek równoległy, a więc na kibiców czeka podwójna dawka emocji. Tradycyjnie na Bemowie będzie zlokalizowana strefa serwisowa, w której z bliska będzie można przyjrzeć się przygotowaniom i pracy rajdowych ekip.

 

Odcinek Karowa Rajd Barbórka 2023: 17:00 - 20:30

(Bilet jednorazowego wejścia na teren OS Karowa Rajd Barbórka 2023)

Tego odcinka nikomu nie trzeba przedstawiać! Słynne Kryterium Asów na ul. Karowej jest najbardziej widowiskowym i kultowym odcinkiem na całej Barbórce. Trasa od kilku lat nie ulega zmianie, dzięki temu co roku można liczyć na nowy rekord. Start znajduje się tuż przed trybuną VIP (zawodnicy przejeżdżają specjalnie wybudowanym pod trybuną tunelem!).

Karnety na Rajd Barbórka 2023

WAŻNE: sprzedaż wyłącznie online z wysyłką kurierską - wysyłka karnetów rozpocznie się po 15.11.2023

 

Karnet Kibica Rajd Barbórka 2023: 7:30 - 20:30

Karnet Kibica Rajd Barbórka 2023 uprawnia do wejścia dla 1 osoby na wszystkie Strefy Kibica na wszystkich odcinkach specjalnych Rajdu Barbórka 2023.

 

Zestaw zawiera:

  • Karnet Kibica
  • smycz pamiątkową Rajdu Barbórka

Dodatkowe informacje:

  • Dzieci do lat 12 mają zagwarantowany bezpłatny wstęp na odcinki specjalne do wyznaczonych Stref Kibica. Warunkiem wstępu jest pozostawanie pod opieką osoby dorosłej, posiadającej Karnet Kibica. Ulga nie obejmuje miejsc na trybunach podczas OS Karowa, jedynie miejsca stojące w strefach kibica.
  • Miejsca dla osób z niepełnosprawnością: na OS Karowa przygotowana jest strefa dla osób z niepełnosprawnością. Osoba z niepełnosprawnością oraz opiekun muszą posiadać bilet. Wejście od skrzyzowania Karowa/Dobra.

Podobne wydarzenia

Zobacz też