Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Rajd Barbórka

Organizator: Top Racing Andrzej Król

Opis

Opis

Zapraszamy na kolejną edycję Rajdu Barbórka! Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się 3 grudnia na terenie Warszawy i okolic. Rajd Barbórka 2022 bilety już w sprzedaży. 

O Rajdzie Barbórka

Tegoroczny Rajd Barbórka, podobnie jak ubiegłoroczna edycja imprezy, rozpocznie się w piątek w Pruszkowie. W porównaniu z harmonogramem z sezonu 2021, zmienia się tylko godzina startu odcinka SZNAJDER BATTERIEN PRUSZKÓW.

 

Ceremonia startu honorowego została zaplanowana na 17:30. Już pięć minut później pierwszy samochód ruszy na trasę piątkowej rywalizacji. Piątkowa ceremonia startu honorowego i prolog w Pruszkowie to tylko przedsmak atrakcji, jakich fani Rajdu Barbórka będą mogli doświadczyć w sobotę. Poranna walka rozpocznie się w Słomczynie, później załogi przeniosą się na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, aby tradycyjnie rozstrzygnąć losy rajdu Autodrom Bemowo.

 

OS2/3 Autodrom Słomczyn

Sobotnia rywalizacja rozpocznie się na terenie Autodromu Słomczyn. Część odcinka specjalnego poprowadzi asfaltowym fragmentem stałego toru wyścigowego, ale dla kierowców i kibiców największą atrakcją będzie szutrowa sekcja, która została przygotowana specjalnie na potrzeby Rajdu Barbórka.

 • godzina: 08:30 / 08:45
 • nawierzchnia: asfalt / szuter
 • odcinek specjalny / Punkt Informacji Kibica

OS4/5 Tor Służewiec

Druga próba, na którą zapraszamy w sobotę, to odcinek specjalny Tor Służewiec – miejsce doskonale znane stałym fanom Rajdu Barbórka. Na Służewcu zobaczycie zarówno szybkie fragmenty jak i techniczne sekcje, na których łatwo będzie zgubić lub zarobić kilka sekund.

 • godzina: 10:20 / 10:35
 • nawierzchnia: asfalt
 • odcinek specjalny / Punkt Informacji Kibica

OS6 Autodrom Bemowo

Decydujące rozstrzygnięcia zapadną na trasie odcinka Bemowo. Tu, na zapleczu siedziby Automobilklubu Polski dowiemy się, kto został zwycięzcą tegorocznego Rajdu Barbórka. Autodrom Bemowo to połączenie asfaltu i szutru ze słynna hopą w roli głównej. Przed wejściem na teren stref kibica tradycyjnie stanie strefa serwisowa, w której będzie można z bliska przyjrzeć się pracy zespołów oraz spotkać ulubionych kierowców.

 • godzina: 12:00
 • nawierzchnia: asfalt / szuter
 • odcinek specjalny / Punkt Informacji Kibica / strefa serwisowa

OS Karowa

Karowej nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie trzeba też przekonywać, że to miejsce, w którym po prostu wypada być. Na Karowej zobaczymy czołówkę klasyfikacji końcowej Rajdu Barbórka oraz kierowców zaproszonych do startu przez organizatorów.

 • godzina: 17:00 początek przejazdów pokazowych / 17:30 start Kryterium Karowa
 • nawierzchnia: asfalt / kostka brukowa
 • odcinek specjalny / Punkt Informacji Kibica / strefa przedstartowa

Rajd Barbórka 2022 bilety i karnety

 • Karnety oraz zestawy kibica - sprzedaż wyłącznie online z wysyłką kurierską 
 • Karnety, zestawy oraz zamówienia grupowe - wysyłka biletów na około 2 tygodnie przed wydarzeniem 

Karnet Kibica Rajd Barbórka 2022

Karnet Kibica Rajd Barbórka 2022 uprawnia do wejścia dla 1 osoby na wszystkie Strefy Kibica na wszystkich odcinkach specjalnych Rajdu Barbórka 2022.

 

Zestaw zawiera:

- Karnet Kibica

- smycz pamiątkową Rajdu Barbórka

 

Dzieci do lat 12 mają zagwarantowany bezpłatny wstęp na odcinki specjalne do wyznaczonych Stref Kibica. Warunkiem wstępu jest pozostawanie pod opieką osoby dorosłej, posiadającej Karnet Kibica. Ulga nie obejmuje miejsc na trybunach podczas OS Karowa, jedynie miejsca stojące w strefach kibica.

Zestaw bilet Trybuna Żółta + Karnet Kibica Rajd Barbórka 2022

Zestaw zawiera:

- Karnet Kibica Trybuna Żółta z zagwarantowanym miejscem siedzącym na trybunę w kolorze żółtym na OS Karowa (na identyfikatorze nadrukowany jest numer rzędu oraz numer miejsca)

- Smycz

- Nalepkę pamiątkową małą

- Mapę Rajdu

 

Karnet Kibica dołączony do zestawu uprawnia do wejścia na wszystkie odcinki specjalne Rajdu Barbórka oraz do zajęcia miejsca siedzącego na trybunie żółtej podczas OS Karowa.

 

Dzieci do lat 7 mają możliwość bezpłatnego wstępu na trybunę żółtą. Opiekun jest zobowiązany do trzymania dziecka na kolanach podczas trwania imprezy, oraz do okazania przed wejściem na trybunę dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

 

Miejsca na trybunie są numerowane. Prosimy wybrać rząd. Numery miejsc przydzielane będą automatycznie po kolei w danym rzędzie.

 

Uwaga! Aby dojść do Trybuny Żółtej na OS Karowa, należy przy wejściu na teren imprezy okazać dołączony do pakietu identyfikator Karnet Kibica Trybuna Żółta (aby przejść przez pierwszą bramkę kontrolną), następnie ten sam identyfikator należy okazać przy wejściu na Trybunę Żółtą. Na Identyfikatorze naniesiony jest numer rzędu i numer miejsca.

 

Uwaga! Nowa lokalizacja Trybuny Żółtej podczas OS Karowa

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn