Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Teatr Scena Prezentacje w Warszawie

Teatr Scena Prezentacje w Warszawie

Warszawa, Żelazna 51/53
Sprawdź wydarzenia
Teatr Scena Prezentacje w WarszawieOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Scena Prezentacje to jeden z teatrów miejskich Warszawy, założony w 1978 roku przez Romualda Szejda. Od 1984 roku stałą siedzibą teatru jest dawna fabryka Norblin na rogu ul. Żelaznej i ul. Prostej, a sztuki teatralne wystawiane są na dwóch scenach: Scenie głównej i scenie małej, zwanej „szopą”. Inaugurację działalności teatru w 1979 roku uświetniły występy z recitalem Marka Grechuty i Jonasza Kofty. W latach 80., pomimo trudności związanych z wprowadzeniem stanu wojennego, Scena Prezentacje gościła wielu wybitnych artystów z Francji, m.in. piosenkarkę Dani, artystę scenicznego Douby’ego, aktora-pantomimistę Pradela i wielu innych. W latach 90. Zespół teatralny miał okazję prezentować repertuar Teatru Scena Prezentacji na scenach zagranicznych w Rosji, Australii i Szwecji.

Teatr Scena Prezentacje repertuar

Kameralny klimat industrialnych budynków uprzyjemnia widzom udział w spektaklach Sceny Prezentacje. Z teatrem od lat współpracują najlepsi, a wśród nich Grażyna Wolszczak, Daria Widawska, Piotr Szwedes, Tomasz Stockinger, Danuta Stenka, Piotr Polk i wielu innych. Spektakle zagrane do tej pory na deskach teatru to m.in. Klan wdów, Pokrewieństwo dusz, Spadkobiercy, Zelda i Scott, Domek trzech dziewcząt, Krople na rozpalone kamienie.

Teatr Scena Prezentacje Bilety

Teatr Scena Prezentacje bilety znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Sprawdź co nowego w repertuarze i zobacz najlepsze spektakle sezonu!

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też