Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

PLENER

Lublin, Piłsudskiego 25
PLENEROpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

PLENER w Lublinie to niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy gość może poczuć się zrelaksowany. Jeśli marzą Ci się wakacje nad wodą bez wyjazdu z miasta – to idealne rozwiązanie, zlokalizowane na alejach Józefa Piłsudskiego, między stadionem a rzeką.

 

PLENER Lublin – o obiekcie

W PLENER Lublin znajduje się parkiet do tańczenia. Muzykę do samego rana serwują znakomici DJ'e. W obiekcie zlokalizowany jest grill bar z pysznym jedzeniem, leżaki do odpoczynku i opalania, a dla aktywnych – boisko do siatkówki. Odbywają się tu niezapomniane imprezy muzyczne, które cieszą się dużą popularnością wśród przyjezdnych i mieszkańców.

 

PLENER Lublin – wydarzenia

Wydarzenia w PLENER Lublin przyciągają publiczność, która uwielbia dobrą zabawę. Odbywają się tu koncerty i imprezy dla fanów różnorodnej muzyki. Kto do tej pory pojawił się w PLENER Lublin? Koncert Sobela, który w zaledwie rok zdobył milion słuchaczy w serwisach streamingowych, przyciągnął zarówno młodszą, jak i starszą część publiczności przed scenę. Jego pierwszy album znalazł się na 6. miejscu TOP 10 światowego zestawienia premier na Spotify. To artysta wszechstronny, który potrafi pięknie śpiewać, ale także rapować. Bilety na koncert Sobela sprzedały się błyskawicznie.

 

Wśród koncertów w PLENER Lublin wymienić warto występ Kizo, czyli Patryka Wozińskiego, polskiego rapera oraz autora tekstów. Muzyk miał okazję współpracować z wykonawcami, takimi jak Tymek, Wac Toja, Borixon, Young Igi, Malik Montana i Szpaku. Kizo to również członek zespołu Chillwagon oraz zawodnik Fame MMA. Muzyką zajmuje się od 2009 roku. Jego debiutancki album Ortalion ujrzał światło dziennie w 2018 roku, podobnie jak krążek Czempion. Rok później wydał płytę Pegaz, a w 2020 – Posejdon. Bilety na koncert Kizo sprzedały się błyskawicznie!

 

PLENER Lublin – wydarzenia – co miało miejsce na wyjątkowej scenie? Występ Palucha, czyli Łukasza Paluszaka, znanego polskiego rapera z Poznania. Paluch to były członek grupy muzycznej Aifam, należy do kolektywu DIIL Gang oraz Syntetyczna Mafia. Współpracował z takimi twórcami jak Kobra, Kali, Kaczor, Kajman, Firma, Borixon, Hemp Gru, Sobota, Slums Attack, WSHR i Quebonafide. Ponadto prowadzi wytwórnię płytową B.O.R. Records.

 

PLENER Lublin – wydarzenia 2022

PLENER Lublin – wydarzenia 2022 – co niebawem odbędzie się w klubie muzycznym? Kolejny koncert Kizo, promujący jego najnowszy album Ostatni Taniec. To kontynuacja drogi, którą artysta obrał jakiś czas temu. Nowe utwory pełne są tanecznych rytmów oraz reggaetonów. PLENER Lublin – bilet to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Na scenie PLENER Lublin pojawi się również Kukon, czyli Jakub Konopka z Biłgoraja. Młody raper miesza klasyczny, undergroundowy rap z muzycznymi eksperymentami. Zagra w ramach promocji najnowszego albumu Rough N' Gentle. Na koncercie usłyszeć będzie można również jego starsze utwory, m.in. Matrioszki i Ogrody.

 

Już niedługo w PLENER Lublin zupełnie nowa, muzyczna inicjatywa – Road to Rockstar. To połączenie młodych artystów z nowego pokolenia wraz z ich fanami. Na scenie wystąpią m.in. Gugu Gang, Young Multi, White Widow, VKIE, Yung Adisz, DDOT oraz Młody Klakson. Bilety na koncerty cieszą się ogromną popularnością.

 

Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się w najbliższym czasie w PLENER Lublin, jest koncert Zdechłego Osy, jednego z najciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej. Artysta w niebagatelny sposób przedstawia depresyjną rzeczywistość w chwytliwych utworach. PLENER Lublin – bilety to gwarancja możliwości wejścia do obiektu na koncert Zdechłego Osy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się PLENER Lublin?
PLENER Lublin znajduje się w Lublinie, przy alei Józefa Piłsudskiego.
Jakie wydarzenia odbyły się w PLENER Lublin?
W PLENER Lublin odbyło się do tej pory wiele wydarzeń, takich jak koncerty Kukona, Kizo, Palucha, Sobela i wielu innych.
Kiedy zostało utworzone PLENER Lublin?
PLENER Lublin utworzony został w 2016 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso