Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Nowotomyski Ośrodek Kultury

Nowotomyski Ośrodek Kultury

Nowy Tomyśl, Tysiąclecia 3
Nowotomyski Ośrodek Kultury OpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

Nowotomyski Ośrodek Kultury w Nowym Tomyślu posiada różnorodną i bogatą ofertę zajęć artystycznych i kulturalnych. Oferta warsztatowa wspiera rozwój artystyczny mieszkańców i zachęca do próbowania nowych aktywności. Nowoczesny ośrodek posiada kilka przestronnych sal, w których odbywają się zajęcia i imprezy artystyczne. Wśród nich znajdują się sala muzyczna, sala wykładowa, sala zielona, sala herbowa oraz większa hala widowiskowa.

Doskonałe zaplecze techniczne sprzyja zarówno organizacji kameralnych eventów, jak i większych imprez. Na terenie ośrodka odbywają się liczne koncerty, spektakle teatralne oraz różnorodne wystawy i spotkania autorskie. Obiekt był także gospodarzem większych imprez jak Światowy Przegląd Folkloru Integracje 2023 czy Ekopiknik z Okazji Dnia Pszczół. Działalność ośrodka wychodzi także poza jego mury. NOK jest także organizatorem spotkań w ramach cyklu "Pogodne, lipcowe piątki przy fontannie" i wielu innych eventów.

Nowotomyski Ośrodek Kultury – wydarzenia dla dzieci i dorosłych

Jakie eventy ma w swoim harmonogramie Nowotomyski Ośrodek Kultury? Wydarzenia w Nowotomyskim Ośrodku Kultury obejmują koncerty, przedstawienia, zajęcia, eventy dla dzieci oraz imprezy okolicznościowe. Odbył się tu m.in. Koncert Muzyki Filmowej oraz Koncert Operetkowy. Ciekawą propozycją dla Zakochanych był Walentynkowy koncert w NOKu.

Dzień później goście ośrodka mogli uczestniczyć w kameralnym spotkaniu Śpiewnik Domowy, w ramach którego przypominano dawne melodie ludowe. Wśród imprez okolicznościowych znajdują się takie wydarzenia jak wernisaż wystawy "Plenery z Muzą", otwarcie wystawy "Rękodzieła", jubileusz Adama Polańskiego "33 lata z aparatem", czy cykliczne Kino Objazdowe, w ramach którego prezentowane są filmy z całego świata.

Nowotomyski Ośrodek Kultury –  koncerty i spektakle teatralne

Kogo gościł Nowotomyski Ośrodek Kultury? Koncerty na scenie ośrodka to zarówno kameralne recitale, jak i większe imprezy. Zagrał tu m.in. Tomasz Bednarek z repertuarem reggae oraz popularne trio - Trzech Tenorów. W maju odbył się tu Big Band Festival oraz kameralny Koncert z Okazji Dnia Matki. Gratką dla fanów cięższych brzmień był Nature Rock Fest.

NOK jest także miejscem występów teatralnych. Dużą popularnością cieszą się m.in. spektakle komediowe. Goście ośrodka bawili się m.in. na spektaklu "Wieczór Panieński plus" opowiadający o szalonych perypetiach nieco starszej Panny Młodej i jej przyjaciółek. 

Nowotomyski Ośrodek Kultury – bilety online i harmonogram

Planujesz odwiedzić Nowotomyski Ośrodek Kultury? Bilety na koncerty, przedstawienia i inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe są dostępne w sprzedaży internetowej lub w kasie na miejscu. Harmonogram eventów możesz wygodnie sprawdzić za pomocą strony eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Nowotomyski Ośrodek Kultury?
Nowotomyski Ośrodek Kultury znajduje przy ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Tomyślu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Nowotomyski Ośrodek Kultury?
W Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbywają się wystawy, spektakle teatralne, koncerty oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Ośrodek organizuje także pokazy filmowe oraz jest współorganizatorem festiwali folklorystycznych i ekologicznych.
Kiedy został otworzony Nowotomyski Ośrodek Kultury?
Nowotomyski Ośrodek Kultury działa pod obecną nazwą od 2016 roku.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też