Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Multikino Rzeszów

Multikino Rzeszów

Rzeszów, Aleja Majora Wacława Kopisto 1
Sprawdź wydarzenia
Multikino RzeszówOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino Rzeszów to nowoczesne centrum rozrywki zlokalizowane w samym sercu miasta, które każdego dnia przyciąga zafascynowaną światem kinematografii społeczność. Obiekt został otwarty w 2011 roku i tym samym stał się pierwszym w pełni cyfrowym kinem w Polsce.

Organizowane przez Multikino Rzeszów wydarzenia można oglądać na 9 klimatyzowanych salach, w których jednocześnie może zasiąść ponad 1500 widzów – wynik ten czyni multipleks w Rzeszowie największym na Podkarpaciu. W obiekcie zamontowano ponad 100 foteli VIP wykonanych ze skóry ekologicznej.

Multikino Rzeszów – wydarzenia specjalne

Multikino Rzeszów jest jednym z kluczowych centrów rozrywki filmowej w regionie. To tutaj miały miejsce polskie, europejskie i światowe premiery filmowe. Wielki ekran w nowoczesnej sali kinowej i klimatyczna atmosfera potęgują wrażenia widzów podczas seansów i nocnych maratonów.

Multipleks to również światowe wydarzenia i imprezy kulturalne. Na transmitowanych w Multikinie Rzeszów koncertach godzinami mogą bawić się fani muzyki rockowej, elektronicznych dźwięków, artystów K-POP i wielu innych gatunków muzycznych.

Na kinowych ekranach wyświetlane są najsłynniejsze inscenizacje teatralne z brytyjskiego National Theatre. Legendarne spektakle prosto z londyńskiej sceny to okazja na zobaczenie w akcji największych gwiazd światowego teatru, takich jak: Helen Mirren, Benedict Cumberbatch czy Mark Strong.

Multikino Rzeszów – koncerty, których nie możesz przegapić

Odbywające się w Multikinie Rzeszów koncerty przyciągają miłośników dobrej muzyki z całej Polski. W najbliższym czasie na ekranach transmitowane będą występy NCT - południowokoreańskiego boysbandu, złożonego z kilku podgrup (NCT U, NCT 123, NCT Dream).

Koncert “NCT NATION: To The World in Cinemas” to okazja na przesłuchanie ich najlepszych kawałków, takich jak “The 7th Sense” czy “Cherry Bomb” wspólnie z innymi fanami koreańskiego pop-u.

Wśród organizowanych w Multikinie Rzeszów wydarzeń są również opery i balety. Najbardziej wyczekiwane spektakle to Kopciuszek, Dziadek do orzechów czy Śpiąca Królewna. Bilety na zbliżające się eventy możesz zarezerwować już teraz online, aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsc.

Multikino Rzeszów – bilety

Wizyta w kinie to szansa na odkrywanie światowej sztuki i kultury w gronie najbliższych osób. Najwyższej klasy projekcje kinematograficzne, nowoczesne sale i przepyszne przekąski - to wszystko oferuje Multikino Rzeszów. Bilety możesz zakupić zarówno na miejscu, jak i przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Repertuar kina skierowany jest zarówno do młodzieży i osób dorosłych, jak i dzieci. Na najmłodszych widzów czekają między innymi bajkowe poranki, czyli pokazy najpopularniejszych bajek, adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Przyłącz się do społeczności kinomanów i zanurz się w fascynujący świat Multikina Rzeszów. Dobra rozrywka i dreszczyk emocji gwarantowane.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Brak wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Multikino Rzeszów?
Multikino Rzeszów położone jest na 2. piętrze Galerii Handlowej Millenium Hall przy al. Majora Wacława Kopisto 1. Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z całym miastem dzięki liniom autobusowym.
Jakie wydarzenia odbywają się w Multikinie Rzeszów?
Multikino Rzeszów to więcej niż zwykłe kino. W 9 nowocześnie wyposażonych salach czekają na Ciebie takie wydarzenia, jak kultowe hity filmowe, najnowsze premiery, koncerty, spektakle teatralne i opery.
Kiedy zostało otworzone Multikino Rzeszów?
Multikino Rzeszów zapisało się w historii kinematografii jako pierwsze w pełni cyfrowe kino w Polsce. Jego otwarcie miało miejsce w 2011 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też