Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Multikino Poznań

Multikino Poznań

Poznań, Królowej Jadwigi 51
Multikino PoznańOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Poznańskie Multikino 51 jest kinem należącym do ogólnopolskiej sieci kin Multikino. Zaprasza widzów na nowości filmowe, musicale, koncerty, sztuki teatralne i baletowe oraz opery. Organizowane przez Multikino 51 wydarzenia to również maratony filmowe, festiwale kinowe, transmisje sportowe oraz specjalne eventy dla szkół i przedszkoli w ramach międzynarodowych programów. Co ważne, obiekt znajduje się w centrum miasta, dlatego można do niego bez problemu dotrzeć. Sprawdź, jakie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe organizuje w najbliższym czasie Multikino 51 – bilety kupisz również na naszej stronie internetowej.

Multikino 51 – wydarzenia

Do współtworzonych przez Multikino 51 wydarzeń należą stand up-y Roberta Korólczyka i Wojciecha Cejrowskiego. Bilety pozwalające na udział w spotkaniach z gwiazdami można było nabyć również online. Wydarzenia regularnie organizowane w kinie to także transmisje koncertów wielkich artystów takich jak The Rolling Stones, Justin Bieber, Metallica, Morrissey, One Direction, Robbie Williams, Led Zeppelin czy The Prodigy.

W obiekcie Multikino 51 odbył się również wyjątkowy koncert Cinema of Love. Jego uczestnicy mogli usłyszeć najpiękniejsze musicalowe i filmowe utwory na żywo. Multikino 51 odwiedzili wówczas Orkiestra Symfoniczna i wokaliści z największych Teatrów Muzycznych i Musicalowych w Polsce. Muzyce towarzyszyły zapierające dech w piersiach efekty wizualne. Bilety na koncert cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Jakie eventy odbędą się w najbliższym czasie w obiekcie Multikino 51? Wydarzenia 2022, których nie można przegapić, to Stevie Wonder Cover Show oraz koncert muzyki filmowej Bond 007. Pierwsza impreza poświęcona jest twórczości króla muzyki soul. Jej uczestnicy będą mogli usłyszeć przeboje takie jak „I Just Called to Say I Love you”, „Isn’t She Lovely”, „My Cherie Amour”, „Part – Time Lover” czy „Superstition”. Drugie z wydarzeń będzie z kolei przeglądem najpopularniejszych utworów towarzyszących przygodom agenta 007. Przed publicznością wystąpią znakomici wokaliści i zespół instrumentalistów. Spotkanie z muzyką filmową czy hołd złożony Steviemu Wonderowi w kinie Multikino 51? Bilety na eventy możesz kupić na stronie ebilet.pl bez wychodzenia z domu.

Na jakie inne imprezy zaprasza w nadchodzących miesiącach Multikino 51? Wydarzenia 2022, które odbędą się w obiekcie, to Bajkowy koncert dla dzieci z uwielbianymi utworami z popularnych animacji takich jak Kraina Lodu czy Psi Patrol oraz Karnawał zwierząt – koncert muzyki klasycznej autorstwa wybitnego kompozytora Charlesa Camilla Saint-Saënsa w aranżacjach na żywo.

UWAGA: Koncerty zaplanowane na 2022 rok zostały przeniesione na rok 2023.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Multikino 51?
Multikino 51 zlokalizowane jest przy ul. Królowej Jadwigi 51 w centrum Poznania. Przy kinie znajduje się parking dla samochodów osobowych i autobusów. Do obiektu można też dotrzeć komunikacją miejską.
Jakie wydarzenia odbyły się w Multikino 51?
Zorganizowane przez Multikino 51 wydarzenia to m.in. maraton filmowy Noc Buntu. Wyświetlane filmy opowiadały o codziennych bohaterach, dla których wolność nie była wyłącznie jałowym frazesem. Multikino 51 regularnie organizuje też wydarzenia z muzyką na żywo, transmisje koncertów czy przedstawień baletowych.
Kiedy zostało utworzone Multikino 51?
Multikino 51 utworzono w 1998 roku jako pierwsze kino sieci Multikino i pierwszy multipleks w Poznaniu. Największa sala ma 497 miejsc. Oferuje profesjonalne nagłośnienie i warunki sprzyjające organizacji wydarzeń takich jak koncerty muzyki filmowej o bogatej wizualnej oprawie.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też