Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Lądowisko

Lądowisko

Tarnów, Lotnicza
LądowiskoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lądowisko Tarnów to lądowisko zlokalizowane w południowo-wschodniej części Tarnowa. Odbywają się tu pikniki lotnicze oraz wydarzenia kulturalne czy imprezy plenerowe. Aktualnie Lądowisko pełni również funkcję sportową na potrzeby Aeroklubu Ziemi Tarnowskiej.

Wydarzenia organizowane przez Lądowisko cieszą się dużą popularnością wśród widzów z Tranowa i okolic. To dobra okazja do spotkań i spędzenia czasu przy wyjątkowej rozrywce, która na pewno trafi w gust każdego miłośnika kultury i koncertów. Na aktualne i nadchodzące wydarzenia, odbywające się na Lądowisku, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl. 

Lądowisko – wydarzenia

Organizowane na Lądowisku koncerty to wyjątkowe, pełne pozytywnej energii występy i pokazy artystów muzycznych o ogólnopolskiej sławie. Te emocjonujące atrakcje i widowiska to jeden z najważniejszych wyróżników imprez, które odbywają się na terenie Lądowiska. Na wydarzeniach obowiązuje biletowanie. Na wiele koncertów, organizowanych przez Lądowisko, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić Lądowisko? Wydarzenia, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic, co widać po liczbie sprzedanych biletów. To widowiska, które przyciągają nie tylko występami lubianych przez publiczność artystów, ale również obietnicą spędzenia niezapomnianych chwil podczas zabawy. Niezależnie od wieku, każdy widz znajdzie tu coś dla siebie. Repertuar koncertów został stworzony po to, aby dostarczyć jak najwięcej rozrywki i dobrej muzyki.

Jakie atrakcje miały miejsce w obiekcie? Lądowisko w Tarnowie było gospodarzem wielkiej muzycznej imprezy „Disco Pole Tarnów”, podczas której na scenie widzowie mieli okazję zobaczyć występy takich artystów jak m.in. After Party, MIG, CAMASUTRA, Łobuzy, Shaun Baker, WEEKEND, Letni Chamski Podryw, TOP GIRLS czy Boys. Koncerty odbywające się w tym miejscu to doskonała okazja do posłuchania energicznej muzyki i potańczenia w rytm ulubionych polskich przebojów muzyki disco dance. Na aktualne i nadchodzące eventy, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Lądowisko – koncerty

Koncerty i eventy kulturalne organizowane przez Lądowisko, to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki na żywo. Kalendarium nadchodzących imprez organizowanych przez obiekt zapowiada się bardzo interesująco. Warto zatem śledzić aktualności związane z planowanymi w tym miejscu eventami i imprezami towarzyszącymi, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Imprezy muzyczne, które mają tu miejsce to wydarzenia, których nie warto przegapić. Dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć, gwarantując udaną zabawę.

Bogaty repertuar atrakcji na pewno przyciągnie tłumy widzów z miasta i okolic. Na nadchodzące wydarzenia, prowadzona jest sprzedaż biletów przez Internet. Dla wszystkich fanów rozrywki i lotnictwa to idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego. Organizowana tu rozrywka zapewni sporo niezapomnianych chwil i mnóstwo fantastycznej zabawy, o której długo nie będzie można zapomnieć.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Lądowisko?
Lądowisko znajduje się w południowo-wschodniej części Tarnowa, przy ul. Lotniczej.
Jakie wydarzenia odbywają się na Lądowisku?
Na Lądowisku odbywają się rozmaite imprezy muzyczne, w tym Disco Pole Tarnów, podczas którego można było zobaczyć popularnych artystów muzyki disco dance, m.in. After Party, CAMASUTRA, Łobuzy, MIG, Shaun Baker, WEEKEND, TOP GIRLS, Letni Chamski Podryw.
Kiedy zostało utworzone Lądowisko?
Lądowisko utworzone zostało w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też