Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klubopiwiarnia

Klubopiwiarnia

Łódź, Prezydenta Gabriela Narutowicza 7/9
KlubopiwiarniaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klubopiwiarnia to lokal i klub muzyczny położony w samym sercu łódzkiego śródmieścia, w kultowym budynku Kaskada. Jak sama nazwa wskazuje, lokal jest połączeniem klubu i piwiarni. Industrialna klubokawiarnia oferuje swoim gościom browar rzemieślniczy Warkot, który jest wytwarzanych w kadziach na miejscu.

Kawiarnia jest także miejscem wielu imprez muzycznych i towarzyskich. Odbywają się tu liczne koncerty, spotkania z artystami, imprezy taneczne oraz typowe eventy pubowe jak m.in. popularny pub quiz. Bogaty i atrakcyjny harmonogram i korzystna lokalizacja sprawiają, że wydarzenia w Klubopiwiarni w Łodzi cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców, turystów i studentów. Pełen harmonogram eventów i koncertów w Klubokawiarni jest dostępny online.

Klubopiwiarnia – wydarzenia

Jakie wydarzenia odbywają się w Klubokawiarni? Koncerty, muzyka na żywo, pubowe gry i sportowa rozrywka - to przykładowe propozycje z klubowego kalendarza. W stałym harmonogramie klubowych rozrywek znajduje się m.in. impreza PubQuiz w Klubokawiarni, w ramach którego drużyny przyjaciół lub przypadkowych gości rywalizują, odpowiadając na pytania i zgarniając nagrody w postaci gotówki, alkoholu i satysfakcji.

Gra swoją formułą nawiązuje do popularnych teleturniejów jak "Milionerzy" lub "Jeden z dziesięciu". Obowiązkowe wpisowe podnosi emocje i rozgrzewa atmosferę.

W Klubopiwiarni znajduje się także strefa kibica. Ogromny ekran, świeże piwo i przestronne wnętrze świetnie sprawdzają się podczas turniejów piłki nożnej, siatkowej lub innych rozgrywek sportowych. Ekran pełni także rolę rzutnika na imprezach karaoke lub tanecznych.

Klubopiwiarnia –  koncerty

Klubopiwiarnia to jednak przede wszystkim koncerty muzyczne. Początkiem 2022 roku odbył się tu słynny Punky Reggae Live Festiwal, w ramach którego wystąpiły takie  legendy polskiej sceny muzycznej jak energiczne Farben Lahre, rockowa Kobranocka i zawsze wychillowany Gutek. Trasa Punky Reggae Live objęła największe miasta w Polsce. Muzycy zachwycili pełnym radości i wolnym od kompleksów graniem oraz świetną kondycją koncertową.

Klubopiwiarnia – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w Klubokawiarni można nabyć online za pośrednictwem strony eBilet.pl. Znajdziesz tu także harmonogram nadchodzących imprez i eventów artystycznych. Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klubopiwiarnia?
Klubokawiarnia znajduje się przy ulicy Narutowicza 7/9 w Łodzi. Bliskość centrum i dobra komunikacja ułatwiają dojazd ze wszystkich części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubopiwiarni?
W Klubopiwiarni odbył się koncert zespołów Farben Lahre, Kobranocka i Gutek w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej Punky Reggae Live Festiwal. Zagrały tu również wspólnie metalowe kapele TENEBRIS, KETHA, FANTHRASH i INTERFERENCES. W Klubokawiarni cyklicznie odbywa się PubQuiz oraz organizowana jest Strefa Kibica.
Kiedy została otworzona Klubopiwiarnia?
Klubopiwiarnia została otworzona w 2017 roku w odrestaurowanej przestrzeni kultowego budynku Kaskada. Założycielami lokalu są Witek Kujawa i Janek Malkiewicz - informatycy, w przypadku których pasja do piwowarstwa zamieniła się w dobrze prosperujący biznes.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też