Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Klub Spiżarnia

Klub Spiżarnia

Legnica, Piastowska 1
Klub SpiżarniaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Legnicki Klub Spiżarnia to wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Śląska, w którym regularnie odbywają się różnego rodzaju imprezy. W środku obiektu znajdują się dwa poziomy. Pierwszy z nich, który ulokowany jest w piwnicy, to głównie scena, strefa dla DJ-a i specjalne miejsce dla palących gości. Na piętrze funkcjonuje dodatkowo restauracja.

Klub Spiżarnia – wydarzenia kabaretowe

W nadchodzących tygodniach mieszkańcy Legnicy będą mieli okazję zobaczyć specjalną komedię sceniczną, która odbędzie się w Klubie Spiżarnia. Wydarzenie charytatywne prowadzone będzie przez Pawła Moskala, który jest pomysłodawcą całej imprezy.

Podczas kabaretu wystąpią doświadczeni stand-uperzy z różnych miast Polski. Goście posłuchają wystąpień takich artystów, jak m.in. Paweł Ścierski, Kuba Ryska czy Krzysztof DZ. Bilety na event nie są obowiązkowe – wstęp pozostaje całkowicie darmowy, a sam spektakl dedykowany jest osobom powyżej 18. roku życia. Warto również wspomnieć, że podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniężna, której suma zostanie przeznaczona na rzecz podopiecznych z legnickiego domu dziecka.

Nie da się ukryć, że stan-upy i spektakle komediowe przyciągają całe tłumy gości. W ostatnim czasie na terenie klubu wystąpiła także Olka Szczęśniak, która zaprezentowała widowni program "Wszyscy jesteśmy hipokrytami". Bilety na kabaretowy pokaz artystki sprzedawały się błyskawicznie.

Klub Spiżarnia – wydarzenia i imprezy tematyczne

Legnicki Klub Spiżarnia regularnie organizuje także eventy tematyczne, które przyciągają gości w każdym wieku. Sporym zainteresowaniem cieszyła się impreza w klimacie dawnych lat, podczas której w całej sali rozbrzmiały największe światowe hity. Na parkiecie można było zobaczyć Legniczan, którzy przebrani byli w koszulki z zespołami, szkolne mundurki, warkoczyki, kucyki czy kultowe, szerokie spodnie.

Jakie jeszcze eventy organizowane są w Klubie Spiżarnia? Bilety na tematyczne dyskoteki wyprzedają się bardzo szybko. Dużą popularnością cieszą się m.in. wieczory halloweenowe, podczas których imprezowicze przebierają się w wymyślne, bajkowe kostiumy. Gospodarze dbają, aby najlepsze kreacje nagradzane zostały dodatkowo upominkami.

Klub Spiżarnia – koncerty i imprezy muzyczne

Grudzień pełen będzie porywających wydarzeń, podczas których królować będą dźwięki największych rapowych hitów. Fani polskiej muzyki ze zniecierpliwieniem wyczekują koncertu Jakuba Jankowskiego, znanego lepiej pod pseudonimem Kartky. Artysta wystąpi w legnickim klubie w ramach swojej jesiennej trasy koncertowej. Bilet na koncert muzyka nabyć można drogą online za pomocą wygodnej sprzedaży elektronicznej.

Zabawy przy dźwiękach rapu to tylko jedne z wielu imprez, jakie organizuje Klub Spiżarnia. Bilety na metalowe widowiska cieszą się tutaj równie dużym zainteresowaniem. W ostatnich tygodniach na scenie klubu pojawiła się grupa Airstrike, która zagrała koncert z okazji swojego debiutanckiego krążka. Na zakończenie imprezy odbył się poczęstunek szampanem i tortem.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Spiżarnia?
Klub Spiżarnia położony jest w centrum Legnicy, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu baru znajduje się m.in. centrum handlowe Ferio Legnica oraz liczne restauracje.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Spiżarnia? Koncerty i imprezy tematyczne
Stand-upy i koncerty muzyczne to imprezy, które regularnie organizowane są w Klubie Spiżarnia. Bilety na wydarzenia najczęściej udostępniane są gościom w wygodniej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Klub Spiżarnia w Legnicy?
Klub Spiżarnia powstał w miejscu dawnego magazynu spożywczego, na terenie którego funkcjonował wcześniej pub z dyskoteką. Właściciele klubu kontynuują tradycję, od lat umożliwiając mieszkańcom Legnicy udział w koncertach i zabawach muzycznych.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też