Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica

Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica

Legnica, Kamienna 20a
Szkoła Podstawowa nr 1 LegnicaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Legnica zlokalizowana jest w środkowej części województwa dolnośląskiego, w większości na Równinie Legnickiej. Miasto słynie z organizowania ciekawych wydarzeń kulturalnych, a to dzięki wielu placówkom oświatowym i klubom, w których odbywają się występy kabaretowe i koncerty wielu popularnych artystów.

Legnica to również miasto wielu innych inicjatyw kulturalnych, w tym pokazów, wystaw czy spektakli teatralnych, które przypadną do gustu wszystkim amatorom sztuki i teatru. Jednym z miejsc w mieście, organizujących wiele ciekawych i zróżnicowanych eventów, w tym również tych dla najmłodszych widzów, jest Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica.

Organizowane w Szkole Podstawowej nr 1 Legnica wydarzenia kulturalne przypadną do gustu nie tylko mieszkańcom miasta, ale również wszystkim miłośnikom kultury, spragnionym porządnej dawki rozrywki. Obywające się tu imprezy dostarczają mnóstwa pozytywnych emocji i wibracji, które na długo zapadną w pamięć. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia i koncerty, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica - wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica została wyposażona w salę z odpowiedniej jakości sprzętem oświetleniowym i dobrym nagłośnieniem. Na terenie obiektu odbywa się wiele interesujących inicjatyw kulturalnych i warsztatów, które zainteresują młodszą część widowni. To fantastyczny sposób nauki poprzez zabawę, dzięki której każdy zainteresowany dowie się ciekawych faktów i nowinek z różnym dziedzin nauki.

Organizowane w Szkole Podstawowej nr 1 Legnica koncerty oferują z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Eventy kulturalne, które odbywają się w tym miejscu, to gwarancja dobrej, niezapomnianej zabawy dla wszystkich miłośników kultury i rozrywki.

Dlaczego warto odwiedzić Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów. Jakie eventy miały miejsce w obiekcie? Odbyły się tu m.in. warsztaty pt. Mobilne Laboratorium, podczas których możliwe jest wykonywanie wielu niezwykłych doświadczeń i eksperymentów z udziałem gadżetów naukowych czy przyrządów do badań naukowych. Na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 Legnica bilety dostępne są na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica - koncerty

Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica uznawane jest za miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Fanom różnych form rozrywki, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych mających tu miejsce. Nadchodzące wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji, które na długo zapadną w pamięci. To widowiska, na których nie sposób dobrze się nie bawić.

Organizowane przez Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica eventy kulturalne stale zyskują na popularności. Nadchodzące wydarzenia to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica?
Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica znajduje się przy ul. Kamiennej 20A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica?
W Szkole Podstawowej nr 1 Legnica mają miejsca wydarzenia kulturalne i koncerty. Odbywają się tu również warsztaty jak Mobilne Laboratorium, oferujące naukę poprzez zabawę.
Kiedy został otworzony Szkoła Podstawowa nr 1 Legnica?
Szkoła Podstawowa nr 2 Legnica została otwarta 4 września w 1945 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też