Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Atlantic

Klub Atlantic

Gdynia, 3 Maja 28
Klub AtlanticOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Atlantic w Gdyni, to przestrzeń muzyczna i miejsce pełne pozytywnej atmosfery, które pulsuje energią i światłami. Zlokalizowany przy ulicy Batorego 7 lokal stanowi doskonałe źródło rozrywki dla mieszkańców Gdyni oraz całego Trójmiasta i nie tylko. Organizowane przez Klub Atlantic wydarzenia stanowią dużą atrakcję dla miłośników muzyki na żywo oraz wyjątkowych eventów – to m.in. koncerty czy weekendowe imprezy z DJ-em. Historia budynku, w którym działa obecnie lokal, sięga przedwojennych czasów. Początkowo było to miejsce, gdzie znajdowała się Morska Galeria Obrazów malarza Mariana Mokwy. Później, w 1937 roku, budowla stała się kinem Lido. 

 

Po wojnie kino przekształcono w klub muzyczny, który w późniejszych latach zmieniał swoją funkcję. Swego czasu mieścił się tam też hotel oraz ponownie kino, tym razem pod nazwą “Atlantic”. Otwarcie Klubu Atlantic miało miejsce 27 czerwca 2014 roku, w 80. rocznicę powstania wspomnianej Morskiej Galerii Obrazów. Nawiązując do dawnej nazwy kina, klub ten szybko zyskał popularność wśród mieszkańców Gdyni i okolic. Po kilku latach przerwy, klub powrócił w 2014 roku, wraz z nowym właścicielem i odświeżoną energią.

Klub Atlantic — wydarzenia i atrakcje

Wybierając się do Klubu Atlantic, możesz spodziewać się szalonej rozrywki, doskonałego nagłośnienia, zaskakujących efektów świetlnych, wyselekcjonowanej muzyki i innych elementów, które czynią tamtejsze imprezy niezapomnianymi eventami. Odbywające się w Klubie Atlantic koncerty goszczą artystów wykonujących rozmaite gatunki muzyki – od rocka, elektroniki, jazzu po hip-hop.

Klub posiada aż 300 miejsc siedzących w lożach i na wygodnych kanapach, co gwarantuje komfort i dużo miejsca dla gości. Klub Atlantic to także miejsce, gdzie odbywają się eventy dla firm, spektakle czy imprezy tematyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, klub ten jest idealnym wyborem na organizację różnego rodzaju spotkań okolicznościowych czy eventów firmowych.

Klub Atlantic — koncerty 

Przez dekadę istnienia lokalu, w Klubie Atlantic odbyło się wiele emocjonujących koncertów. Jednym z takich wydarzeń był występ zespołu Zakopower. Energiczne brzmienia góralskiego rocka, połączone z niepowtarzalną atmosferą klubu, sprawiły, że wieczór ten na długo pozostał w pamięci fanów.

Kolejnym koncertem, który zatrząsnął klubową sceną Trójmiasta był występ zespołu Luxtorpeda. Ich energetyczne, pełne mocy wykonanie, w połączeniu z entuzjazmem publiczności, stworzyło niezapomniane przeżycie dla wszystkich obecnych. Klub miał także okazję gościć zespół Illusion, który wystąpił na scenie lokalu, krótko po swojej reaktywacji. Zespół dostarczył wiele energii i wrażeń fanom rocka lat 90. Atlantic to także przestrzeń, gdzie odbywają się koncerty charytatywne, wspierające różnorodne inicjatywy społeczne. Takim przedsięwzięciem był np. koncert na rzecz rodziny poszkodowanej przez nawałnicę, gdzie wystąpiła m.in. Sarsa.

Klub Atlantic — bilety

Jeśli szukasz doskonałej rozrywki, niezwykłej atmosfery i niezapomnianych wrażeń, Klub Atlantic w Gdyni to miejsce, które musisz odwiedzić. Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony Klubu Atlantic na Facebooku, gdzie poznasz więcej szczegółów na temat działalności placówki oraz przejrzysz galerię zdjęć. Sprawdź nadchodzące wydarzenia na naszej stronie internetowej ebilet.pl i zarezerwuj bilety już dziś!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Atlantic?
Klub Atlantic znajduje się w Gdyni, przy ulicy Stefana Batorego 7.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Atlantic?
W Klubie Atlantic odbywają się koncerty, imprezy z DJ-ami, eventy dla firm, spektakle oraz wiele innych eventów kulturalnych i rozrywkowych. Na wydarzenia organizowane przez Klub Atlantic bilety można zakupić poprzez stronę eBilet.pl.
Kiedy został otworzony Klub Atlantic?
Klub Atlantic został otwarty 27 czerwca 2014 roku, w 80. rocznicę powstania mieszczącej się tam kiedyś Morskiej Galerii Obrazów.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też