Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Kids Arena

Kids Arena

Szczecin, Księdza Stanisława Staszica 1
Kids ArenaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kids Arena to rodzinny park rozrywki, którego nadrzędnym zadaniem jest zapewnienie gościom zabawy na najwyższym poziomie – niezależnie od ich wieku. Organizowane przez Kids Arena wydarzenia mają na celu zapewnić dzieciom wiele chwil pełnych radości, swobodnej zabawy i możliwość oderwania się od codzienności. W skład kompleksu parku rozrywki wchodzi aż 16 namiotów sferycznych o łącznej powierzchni ponad 4000 m², które skrywają unikalne atrakcje, dostępne również dla dorosłych.

Mające miejsce w Kids Arena wydarzenia odbywają się w zgodzie z wszystkimi kryteriami bezpieczeństwa. Atrakcje posiadają stosowne certyfikacje i są regularnie kontrolowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Materiały użyte do budowy namiotów oraz obecne tam infrastruktura są ognioodporne, a każde pomieszczenie zostało wyłożone miękką nawierzchnią, amortyzującą ewentualne upadki. Namioty są klimatyzowane, a cały obiekt jest wyposażony w gaśnice przeciwpożarowe i odpowiednio oznaczone wyjścia ewakuacyjne. Zatrudniany personel jest przeszkolony w zakresie udzielania pierwszej pomocy i postępowania w przypadku zagrożeń przeciwpożarowych. 

Kids Arena – wydarzenia

Kids Arena jest największą bawialnią województwa zachodniopomorskiego i oferuje nie tylko codzienną zabawę – odbywające się w Kids Arena wydarzenia to m.in. niezapomniane urodziny, chrzciny, warsztaty szkolne, półkolonie letnie i zimowe, a także spektakle i koncerty dla dzieci. Dostępną w parku rozrywki przestrzeń można również wynająć na organizację eventów, targów i sesji zdjęciowych.

Do dyspozycji odwiedzających Kids Arenę gości znajduje się również pizzeria "Pieczarka" oraz ogródek z grillami. Wśród oferowanych potraw znajdują się m.in. smaczne pizze i makarony – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najwięksi fani Kids Areny mogą udać się również do sklepu, w którym znajdą szeroki wybór gadżety z logotypem tego miejsca.

Kids Arena – spektakle

Mające miejsce w Kids Arena wydarzenia to również spektakle dla najmłodszych. Wśród zorganizowanych eventów warto wymienić m.in. „Alicję w Krainie Czarów”, który zabiera dzieci w magiczną podróż do fantastycznego świata, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Scenografia, triki iluzjonistyczne i muzyka tworzą niezapomnianą atmosferę, a kostiumy oraz rekwizyty dodają spektaklowi wyjątkowego charakteru.

Drugą, interesującą propozycją była „Opowieść Wigilijna”, czyli opowieść o Ebezenerze Scrooge’u – skąpym staruszku, którego serce przez lata chciwości stało się niczym kamień. W Wigilię Bożego Narodzenia odwiedzają go trzy duchy, każdy z misją. Duch Przeszłości odkrywa przed nim przeszłe błędy, Duch Teraźniejszości ukazuje rzeczywistość, a Duch Przyszłości pokazuje konsekwencje. To magiczna podróż ku odrodzeniu i radości. Spektakl wyróżnia się niezwykłymi deklaracjami i oprawą, łącząc pokolenia i stwarzając przestrzeń do refleksji i przemyśleń.

Kids Arena – bilety 

Planujesz skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Kids Arena? Bilety bez limitu czasowego w każdym dniu tygodnia to wydatek rzędu 65 złotych (55 zł w przypadku biletów w wariancie „Popołudniowe odprężenie”, wydawanego po godzinie 17:00).  Na dzieci czeka aż 100 atrakcji, w tym 13-metrowy małpi gaj. Do dyspozycji dzieci pozostają również doświadczeni animatorzy, którzy zadbają zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kids Arena?
Kids Arena znajduje się na ul Staszica 1 w Szczecinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kids Arena?
Organizowane w Kids Arena wydarzenia to m.in. imprezy urodzinowe dla najmłodszych, półkolonie letnie i zimowe oraz warsztaty szkolne. Do dyspozycji dzieci nieustannie pozostają dziesiątki wyjątkowych atrakcji.
Kiedy została otwarta Kids Arena?
Kids Arena została oficjalnie otwarta 1 sierpnia 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też