Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Jeleniogórskie Centrum Kultury

Jeleniogórskie Centrum Kultury

Jelenia Góra, Bankowa 28/30
Sprawdź wydarzenia
Jeleniogórskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jeleniogórskie Centrum Kultury, utworzone w 2002 roku poprzez połączenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Regionalnego Centrum Kultury, stanowi serce aktywności kulturalnej całego regionu. W 2021 roku placówka zyskała kolejne siedziby wskutek przyłączenia Domów Kultury „Muflon” i „Przystań Twórcza”.

Misją Jeleniogórskiego Centrum Kultury jest nie tylko przygotowywanie młodego pokolenia do aktywnego uczestnictwa w kulturze, ale również współtworzenie bogatej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej zarówno dla mieszkańców regionu, jak i przybywających z daleka turystów.

Edukacja artystyczna odgrywa kluczową rolę w działalności placówki, obejmując wszystkie grupy wiekowe. Kreatywna kadra instruktorów oferuje wszechstronne możliwości rozwinięcia zainteresowań, odkrycia talentów oraz zdobycia wiedzy poprzez różnorodne kursy, pracownie, zespoły artystyczne, galerie, warsztaty oraz spotkania klubów tematycznych.

JCK pełni także funkcję impresariatu artystycznego, angażując się w organizację takich wydarzeń, jak kameralne spektakle, koncerty oraz eventy plenerowe. Bilety na jeleniogórskie imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.

Jeleniogórskie Centrum Kultury – wydarzenia muzyczne

Organizowane przez Jeleniogórskie Centrum Kultury koncerty za każdym razem przyciągają na widownię całą masę chętnych. W Jeleniej Górze odbył się m.in. Krokus Jazz Festiwal, podczas którego miały miejsce nie tylko koncerty, ale także spotkania artystycznych dusz. Wydarzenie to stanowiło wyjątkową muzyczną podróż oraz okazję do dzielenia pasji do jazzu z nowopoznanymi osobami.

W programie festiwalu znajduje się bogata paleta jazzowych stylów – od tradycyjnego jazzu po awangardowe improwizacje. Na scenie pojawili się wybitni artyści zarówno z Polski, jak i z zagranicy, których wykonania przeniosły uczestników w magiczny świat jazzowych dźwięków.

Jakie jeszcze imprezy muzyczne organizuje Jeleniogórskie Centrum Kultury? Bilety na koncert Michała Bajora wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Artysta pojawił się w Jeleniej Górze, aby zaprezentować fonom swoją najnowszą płytę zatytułowaną „No, a ja?”. Inspiracją do tego albumu było nagranie śpiewanych już dawno utworów w nowych, odświeżonych aranżacjach. Na scenie Michałowi towarzyszyli wspaniali goście, m.in. Irena Santor i Kayah.

Jeleniogórskie Centrum Kultury – wydarzenia kabaretowe

W Jeleniogórskie Centrum Kultury pojawił się także kabaret Paranienormalni. Komicy zaprezentowali widowni program „Bez znieczulenia”, który stanowił mieszankę pandemicznych historii. Artyści zadali pytania bliskie każdemu widzowi: „jak nie zwariować we współczesnym świecie?”, „jak odnaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina?” oraz „czy teściowa to też rodzina?”. Bilety na komediowe show dostępne były w sprzedaży online.

Na scenie w JCK wystąpiła także grupa Chyba. Pochodzący z Wrocławia artyści są bez wątpienia jednym z najlepszych i najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia. Program Kabaretu Chyba to prawdziwy festiwal różnorodności – występy komików charakteryzują się błyskotliwymi tekstami, niezwykłą energią i mnóstwem improwizacji. Artyści doskonale potrafią połączyć humor, inteligencję i kreatywność, sprawiając, że widzowie płaczą ze śmiechu, radości i wzruszenia.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Jeleniogórskie Centrum Kultury?
Jeleniogórskie Centrum Kultury znajduje się w Jeleniej Górze przy ulicy Bankowej 28/30.
Jakie wydarzenia odbywają się w Jeleniogórskim Centrum Kultury?
Jeleniogórskie Centrum Kultury organizuje m.in. koncerty, spektakle kabaretowe czy show teatralne. Bilety na eventy dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy zostało otworzone Jeleniogórskie Centrum Kultury?
Jeleniogórskie Centrum Kultury powstało w 2002 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też