Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Park Sportowy Złotnicza

Park Sportowy Złotnicza

Jelenia Góra, Złotnicza 12
Sprawdź wydarzenia
Park Sportowy ZłotniczaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Park Sportowy Złotnicza powstał w latach 20. XX wieku. Na przestrzeni wielu lat od jego oficjalnego otwarcia, działalność obiektu nabrała rozmachu, a on sam powiększył się. Jego głównymi funkcjami jest przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego miejsca i rozrywki dla wszystkich fanów sportu.

Początkowo w obiekcie można było korzystać z jednego boiska z trybuną na sto osób. Dobudowano jednak dwa boiska treningowe, dzięki czemu zwiększyła się nie tylko przestrzeń do uprawiania sportów, ale także strefa do kibicowania. Dziś Park Sportowy dysponuje kilkoma różnymi obiektami sportowymi, umożliwiającymi uprawianie różnych dyscyplin sportowych.

Miejsce to dysponuje niezwykłą przestrzenią do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, a także koncertów lub festiwali. Każdy obiekt gwarantuje inne warunki: hala główna, czyli duże boisko i widownia na ponad 800 miejsc, to "sala", w której odbywają się mecze i inne eventy; sala tenisowa, w której znajdują się dwie sale treningowe, to idealne miejsce do przeprowadzania zajęć z takich sportów jak między innymi siatkówka, piłka ręczna, badminton. Obiekt posiada również boisko sportowe z płytą główną i zadaszonymi trybunami na ponad 1500 miejsc, trawiaste boisko oraz bieżnię lekkoatletyczną.

Odbywające się w Parku Sportowym Złotnicza wydarzenia to między innymi atrakcje sportowe, ale także koncerty, spektakle teatralne, wystawy sztuki lub inne wydarzenia tematyczne i festiwale.

Park Sportowy Złotnicza – wydarzenia

Organizowane w Parku Sportowym Złotnicza koncerty i inne wydarzenia nieustannie przyciągają wielu zainteresowanych. Jedną z najciekawszych propozycji była wystawa obrazów "Wodospady Europy" Antoniego Walczaka, wykonana techniką oleju na płótnie. Wystawa wybitnego, niebanalnego artysty i wynalazcy, który w swoim dorobku ma aż 16 patentów.

Inną ciekawą wystawą była wystawa "Mustang – kraina baśni i wiatru" Kazimierza Pichlaka. Tym razem mieliśmy do czynienia z fotografiami. Tematem przewodnim był tytułowy Mustang – niewielki cypel Nepalu wciśnięty w Tybet, z niezwykłą, nienaruszoną kulturą i atrybutami buddyzmu. Fotografie wprost zamrażające wielokulturowe tradycje tego zakątka świata.

Innym niezwykłym wydarzeniem był spektakl teatralny "Mąż mojej żony". Opowiada on o dość nieoczekiwanym wydarzeniu, gdy mężczyzna spotyka męża swojej żony. Przy alkoholu bohaterowie już od pierwszych – zdominowanych wściekłością – emocji, powoli zbliżają się do siebie i stają się w ten właśnie sposób powiernikami swoich rozterek, których głównym tematem jest nie kto inny jak ich wspólna żona. Niesamowity dowcip, błyskotliwe dialogi, historia pełna nagłych zwrotów akcji i dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii.

Park Sportowy Złotnicza – koncerty 

Cleo i 10 lat "My Słowianie" to niepowtarzalne przeżycie, którego nie można przegapić. Kobieta wielu talentów ruszyła w wielką trasę koncertową z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju "My Słowianie". To właśnie tą piosenką Cleo wdarła się w 2013 roku na listy przebojów. Od tamtej pory artystka zachwyca swoim wokalem i muzyką w gatunkach między innymi takimi jak folk, soul, gospel, r’n’b, funk i hip-hop.

Znana jest także z takich utworów jak: "Za krokiem krok", "DOM", "Łowcy gwiazd" i wielu innych. Koncert dopełnią specjalnie przygotowane stylizacje i materiały filmowe, które pokażą historię wokalistki.

Park Sportowy Złotnicza – bilety

Sprzedawane w Parku Sportowym Złotnicza bilety zaczynają się już od najniższych cen. Sprawdzaj na bieżąco co się dzieje w okolicy, kup swój bilet i nie przegap niezwykłych wydarzeń w tym pięknym miejscu!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Park Sportowy Złotnicza?
Park Sportowy Złotnicza znajduje się przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze.
Jakie wydarzenia odbywają się w Parku Sportowym Złotnicza?
W Parku Sportowym Złotnicza odbywają się wydarzenia sportowe, ale także koncerty, spektakle teatralne, wystawy sztuki lub inne wydarzenia tematyczne i festiwale.
Kiedy został otworzony Park Sportowy Złotnicza?
Park Sportowy Złotnicza został otworzony w latach 20. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też