Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Klub Kwadrat w Jeleniej Górze

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze

Jelenia Góra, Bankowa 28/30
Klub Kwadrat w Jeleniej GórzeOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze to jedno z najciekawszych miejsc rozrywkowych w mieście. Cyklicznie organizowane są tu koncerty, występy, imprezy muzyczne i widowiska kabaretowe. Odbywają się tu również speed dating – czyli szybkie randki, będące doskonałą okazją do poznania nowych ludzi. Kwadrat znajduje się w budynku Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Wydarzenia w Klubie Kwadrat w Jeleniej Górze to gratka dla prawdziwych fanów rozrywki.

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze to przede wszystkim jakość, czyli zabawa na wysokim poziomie, która przyciąga nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i przejezdnych. Widzowie cenią to miejsce za szczególny charakter, klimat i wydarzenia, które zapadają na długo w pamięć. Organizowane przez Klub Kwadrat w Jeleniej Górze kabarety to propozycja szczególnie dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas przy dobrze skrojonych skeczach. Bilety na nadchodzące wydarzenia w Klubie Kwadrat, dostępne są do kupienia na eBilet.pl.

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze - kabarety

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze to miejsce stawiające na niezapomniane chwile spędzone w gronie najbliższych. Lokal jest organizatorem naprawdę wyjątkowych wydarzeń kulturowych, które trafią w nawet te wymagające gusta. Do Klubu Kwadrat w Jeleniej Górze bilety na bieżące i nadchodzące eventy dostępne są online na stronie eBilet.pl. Warto pamiętać o zakupie wejściówek wcześniej. Imprezy organizowane przez lokal cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Klub Kwadrat w Jeleniej Górze - bilety

W Klubie Kwadrat w Jeleniej Górze wydarzenia rozrywkowe to zawsze świetny sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Widzowie tłumnie przybywają z różnych części miasta i okolic na występy swoich ulubionych artystów. Bilety na eventy szybko się wyprzedają. Kalendarium nadchodzących eventów zapowiada się niezwykle interesująco. Rozrywkowe wydarzenia w Klubie Kwadrat w Jeleniej Górze organizowane są cyklicznie i cieszą się dużą popularnością.

Organizowane eventy i imprezy to doskonale stworzony repertuar występów artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. To przede wszystkim znane nazwiska sceny komediowej, co obiecuje dobrą, niezapomnianą zabawę i udany wieczór.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Kwadrat w Jeleniej Górze?
Klub Kwadrat znajduje się przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze. Zlokalizowany jest w budynku Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klub Kwadrat w Jeleniej Górze?
W Klubie Kwadrat w Jeleniej Górze odbyły się imprezy muzyczne, widowiska kabaretowe i stand-upowe. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Zola Szumowski, Mateusz Socha, Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron czy Kacper Ruciński.
Kiedy został utworzony Klub Kwadrat w Jeleniej Górze?
Klub Kwadrat w Jeleniej Górze został utworzony w 2011 roku jako reaktywacja niegdyś popularnego w mieście klubu o tej samej nazwie.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też