Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 2.0 Food&Culture

O organizowanych w Jatki 2.0 Food&Culture wydarzeniach można powiedzieć wiele dobrego. Właściciele klubu stawiają na wysokiej jakości występy, podczas których można delektować się znakomitym jedzeniem.

 

Lokal położony jest w centrum Wrocławia przy historycznej ulicy Jatki. Lokalizacja to duży plus restauracji Jatki 2.0 Food&Culture. Wydarzenia 2022, które organizowane są w klubie, to z kolei świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

 

Pyszna kuchnia, wyselekcjonowana muzyka na żywo, wystawy i pokazy – Jatki 2.0 Food&Culture w każdy weekend przyciąga tłumy zainteresowanych. Dużą popularnością cieszą się również organizowane w lokalu tzw. szybkie randki.

Jatki 2.0 Food&Culture - wydarzenia

Zastanawiasz się, jakie eventy organizowane będą w klubie Jatki 2.0 Food&Culture? Wydarzenia 2022 to zarówno muzyka na żywo, jak i wystawy, spotkania tematyczne i wieczory komediowe. Informacje na temat aktualnych eventów dostępne są na stronie internetowej wrocławskiego klubu. Co ważne, bilety na atrakcje można zakupić w sprzedaży online.

 

Wieczór z muzyką na żywo to dobry pomysł na spędzenie czasu z drugą połówką lub grupą znajomych. Warto wspomnieć, że w lokalu Jatki 2.0 Food&Culture wydarzenia organizowane są cyklicznie, dzięki czemu regularnie przyciągają one tłumy zainteresowanych.

Poznaj nowych znajomych w Jatki 2.0 Food&Culture

Wrocławski lokal słynie z różnorodnych imprez z muzyką na żywo. Klub Jatki 2.0 Food&Culture organizuje spotkania dla singli. Na czym polegają szybkie randki? Ten rodzaj rozrywki przypadnie do gustu osobom, które pragną poznać drugą połówkę. Dzięki szybkim, kilkuminutowym randkom możesz porozmawiać z wszystkimi klubowiczami, nawiązując nowe znajomości.

 

W Jatki 2.0 Food&Culture speed dating organizowany jest regularnie. Atrakcja cieszy się sporym zainteresowaniem pośród singli. Krótkie spotkania z osobami płci przeciwnej dają okazję na rozmowę na różnorodne tematy. Warto dodać, że bilety na organizowany w klubie Jatki 2.0 Food&Culture speed dating dostępne są w sprzedaży online.

Jatki 2.0 Food&Culture – bilety na atrakcje

Jakiego rodzaju gry drużynowe organizowane są w klubie Jatki 2.0 Food&Culture? Bilety na grupowe teleturnieje wyprzedają się najczęściej z dużym wyprzedzeniem. Zbierz swoich znajomych, weź udział w PubQuizie i wygraj atrakcyjne nagrody.

 

Wystawy i spotkania tematyczne to gratka dla fanów kultury i sztuki. Chcąc odstresować się po długim tygodniu, Wrocławianie wybierają z kolei wieczory komediowe. Jakie eventy przyniosły największą sławę lokalowi Jatki 2.0 Food&Culture? Wydarzeniem, które spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem widowni, był spektakl komediowy grupy Krystiofons. Grupa przedstawiła gościom w pełni improwizowane historie fantasy.

 

Wieczory quizowe, wydarzenia artystyczne, spotkania tematyczne – lokal stawia na atrakcje, które pozwalają uczestnikom na nawiązanie nowych znajomości. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są m.in. na stronie eBilet.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Jatki 2.0 Food&Culture?
  Jatki 2.0 Food&Culture to wyjątkowy lokal w centrum Wrocławia, który znajduje się przy historycznej ulicy Jatki 12. Oddalenie od ruchliwej ulicy pozwala na relaks w ciszy i w spokoju.
   
 • Jakie wydarzenia odbyły się w Jatki 2.0 Food&Culture?
  W lokalu organizowane są koncerty, wernisaże, wystawy i pokazy. Dodatkowo w Jatki 2.0 Food&Culture organizowany jest speed dating. Ten rodzaj aktywności przypadnie do gustu osobom, które poszukują nowych znajomości.
   
 • Kiedy zostały utworzone Jatki 2.0 Food&Culture?
  Lokal Jatki 2.0 Food&Cultur wznowił działalność w 2021 roku, powracając z ofertą koncertów, wernisaży i gier tematycznych. Jak zapewniają właściciele, klub ożywia wrocławski rynek, zachwycając gości fascynującą sztuką.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jatki 2.0 Food&Culture
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jatki 12
50-111 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/