Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 2.0 Food&Culture

Wrocław, Jatki 12
Jatki 2.0 Food&CultureOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

O organizowanych w Jatki 2.0 Food&Culture wydarzeniach można powiedzieć wiele dobrego. Właściciele klubu stawiają na wysokiej jakości występy, podczas których można delektować się znakomitym jedzeniem.

 

Lokal położony jest w centrum Wrocławia przy historycznej ulicy Jatki. Lokalizacja to duży plus restauracji Jatki 2.0 Food&Culture. Wydarzenia 2022, które organizowane są w klubie, to z kolei świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

 

Pyszna kuchnia, wyselekcjonowana muzyka na żywo, wystawy i pokazy – Jatki 2.0 Food&Culture w każdy weekend przyciąga tłumy zainteresowanych. Dużą popularnością cieszą się również organizowane w lokalu tzw. szybkie randki.

Jatki 2.0 Food&Culture - wydarzenia

Zastanawiasz się, jakie eventy organizowane będą w klubie Jatki 2.0 Food&Culture? Wydarzenia 2022 to zarówno muzyka na żywo, jak i wystawy, spotkania tematyczne i wieczory komediowe. Informacje na temat aktualnych eventów dostępne są na stronie internetowej wrocławskiego klubu. Co ważne, bilety na atrakcje można zakupić w sprzedaży online.

 

Wieczór z muzyką na żywo to dobry pomysł na spędzenie czasu z drugą połówką lub grupą znajomych. Warto wspomnieć, że w lokalu Jatki 2.0 Food&Culture wydarzenia organizowane są cyklicznie, dzięki czemu regularnie przyciągają one tłumy zainteresowanych.

Poznaj nowych znajomych w Jatki 2.0 Food&Culture

Wrocławski lokal słynie z różnorodnych imprez z muzyką na żywo. Klub Jatki 2.0 Food&Culture organizuje spotkania dla singli. Na czym polegają szybkie randki? Ten rodzaj rozrywki przypadnie do gustu osobom, które pragną poznać drugą połówkę. Dzięki szybkim, kilkuminutowym randkom możesz porozmawiać z wszystkimi klubowiczami, nawiązując nowe znajomości.

 

W Jatki 2.0 Food&Culture speed dating organizowany jest regularnie. Atrakcja cieszy się sporym zainteresowaniem pośród singli. Krótkie spotkania z osobami płci przeciwnej dają okazję na rozmowę na różnorodne tematy. Warto dodać, że bilety na organizowany w klubie Jatki 2.0 Food&Culture speed dating dostępne są w sprzedaży online.

Jatki 2.0 Food&Culture – bilety na atrakcje

Jakiego rodzaju gry drużynowe organizowane są w klubie Jatki 2.0 Food&Culture? Bilety na grupowe teleturnieje wyprzedają się najczęściej z dużym wyprzedzeniem. Zbierz swoich znajomych, weź udział w PubQuizie i wygraj atrakcyjne nagrody.

 

Wystawy i spotkania tematyczne to gratka dla fanów kultury i sztuki. Chcąc odstresować się po długim tygodniu, Wrocławianie wybierają z kolei wieczory komediowe. Jakie eventy przyniosły największą sławę lokalowi Jatki 2.0 Food&Culture? Wydarzeniem, które spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem widowni, był spektakl komediowy grupy Krystiofons. Grupa przedstawiła gościom w pełni improwizowane historie fantasy.

 

Wieczory quizowe, wydarzenia artystyczne, spotkania tematyczne – lokal stawia na atrakcje, które pozwalają uczestnikom na nawiązanie nowych znajomości. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są m.in. na stronie eBilet.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Jatki 2.0 Food&Culture?
Jatki 2.0 Food&Culture to wyjątkowy lokal w centrum Wrocławia, który znajduje się przy historycznej ulicy Jatki 12. Oddalenie od ruchliwej ulicy pozwala na relaks w ciszy i w spokoju.
Jakie wydarzenia odbyły się w Jatki 2.0 Food&Culture?
W lokalu organizowane są koncerty, wernisaże, wystawy i pokazy. Dodatkowo w Jatki 2.0 Food&Culture organizowany jest speed dating. Ten rodzaj aktywności przypadnie do gustu osobom, które poszukują nowych znajomości.
Kiedy zostały utworzone Jatki 2.0 Food&Culture?
Lokal Jatki 2.0 Food&Cultur wznowił działalność w 2021 roku, powracając z ofertą koncertów, wernisaży i gier tematycznych. Jak zapewniają właściciele, klub ożywia wrocławski rynek, zachwycając gości fascynującą sztuką.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też