Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce HALA MOSiR Tarnobrzeg

HALA MOSiR Tarnobrzeg

Tarnobrzeg, al. Niepodległości 2
HALA MOSiR TarnobrzegOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Tarnobrzeska placówka to miejsce, które chętnie odwiedzają zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu zajmuje się bowiem inicjowaniem oraz organizowaniem zajęć, zawodów oraz imprez sportowo-rekreacyjnych, które dedykowane są uczestnikom w każdym wieku. Na terenie placówki odbywają się różnorodne eventy, które mają za zadanie propagować zdrowy styl życia, skupiony na działaniach sportowo-rekreacyjnych.

W skład obiektu wchodzą m.in. hale widowiskowo-sportowe, ścianka wspinaczkowa, siłownia, pływalnia, kompleks boisk piłkarskich, skatepark oraz korty tenisowe. Osoby chętne mogą stać się dodatkowo członkami klubów sportowych MOSiR Tarnobrzeg, takich jak klub piłki siatkowej, lekkoatletyczny, szachowy czy tenisowy. Warto także dodać, że bilety wstępu na zajęcia dostępne są w standardowym i ulgowym wariancie.

Hala MOSiR Tarnobrzeg – wydarzenia

W ostatnim czasie tarnobrzeski MOSiR zorganizował specjalny Bieg Mikołajkowo-Sylwestrowy, podczas którego miała również miejsce zbiórka pieniędzy na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków w Zaleszanach. Z trasą zmierzyło się około 100 uczestników, zarówno zawodowców, jak i amatorów biegania oraz nordic-walkingu.

Dużym zainteresowaniem miłośników sportu cieszyły się z także 3. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym. Uczestnicy konkurowali ze sobą w następujących kategoriach: open do 39 lat oraz mężczyźni 40 lat i starsi. Impreza stanowiła doskonałą okazję zarówno do sportowej rywalizacji, jak i integracji – tarnobrzeską placówkę odwiedzili bowiem przedstawiciele licznych gazet oraz stacji radiowych i telewizyjnych.

Warto zaznaczyć, że imprezy sportowe to niejedyne eventy, jakie organizuje Hala MOSiR Tarnobrzeg. Wydarzenia promujące badania profilaktyczne również goszczą w harmonogramie placówki. W grudniu mieszkanki Tarnobrzegu i okolic miały okazję wziąć udział w kontroli mammograficznej oraz cytologicznej, które wykonywane były w CytoMammobusach.

 

Hala MOSiR Tarnobrzeg – bilety na koncerty i imprezy muzyczne

Główna z hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu stanowi doskonałe miejsce zarówno do uprawiania sportu, jak i organizacji imprez kulturowych. Na terenie obiektu znajduje się m.in. boisko o wymiarach 46 x 22 metry, które wyposażone jest dodatkowo w 1350 miejsc siedzących. Na parkiecie samego boiska można zorganizować przestrzeń dla kolejnych 600 osób.

Jakie eventy muzyczne organizuje Hala MOSiR Tarnobrzeg? Bilety na koncerty wyprzedają się najczęściej w bardzo szybkim tempie. Dużym zainteresowaniem gości cieszyło się m.in. widowisko w wykonaniu artystów Narodowego Baletu Kijowskiego. Tancerze zaprezentowali obecnym "Jezioro Łabędzie Piotra Czajkowskiego" – historia zainspirowana była występującymi w mitologii greckiej legendami o dziewczynie zaklętej w ptaka oraz folklorze baśniowym wielu krajów Europy i Wschodu.

Lokalni mieszkańcy mogą wziąć dodatkowo udział w imprezach okolicznościowych, jakie organizuje Hala MOSiR Tarnobrzeg. Koncertem, który cieszył się ogromną popularnością wśród tarnobrzeżan, był m.in. występ Magdaleny Idzik, Ludmiły Worobec-Witek, Artura Jaronia oraz Mariusza Rysia, którzy zagrali gościom repertuar z okazji obchodów rocznicy Narodowego Święta Niepodległości.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala MOSiR Tarnobrzeg?
MOSiR Tarnobrzeg znajduje się przy Alei Niepodległości 2. Sama hala widowiskowo-sportowa przystosowana jest do użytku dla osób niepełnosprawnych, oferując m.in. specjalne miejsca postojowe, windy oraz odpowiednio zagospodarowane toalety.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali MOSiR Tarnobrzeg? Koncerty i zawody sportowe
Na terenie Hali MOSiR w Tarnobrzegu organizowane są różnego rodzaju eventy, zarówno imprezy sportowe, jak i koncerty, wydarzenia tematyczne czy cykliczne badania profilaktyczne. Bilety na widowiska dostępne są m.in. w sprzedaży elektronicznej.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też