Newsletter
Home Artysta Daj To Głośniej

Daj To Głośniej

Daj To GłośniejOpisWydarzeniaDaj To Głośniej - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zespół Daj To Głośniej został założony w 2019 r. Jeszcze w tym samym roku rozkochała w sobie miliony fanów muzyki disco-polo dzięki hitowi „Mama ostrzegała”, który bił rekordy popularności na portalu YouTube i w serwisach streamingowych. Taki sukces przerósł nawet samych artystów, którzy nie spodziewali się aż takiego dużego zainteresowania swoją piosenką. Gdzie w najbliższym czasie wystąpi zespół Daj To Głośniej? Bilety na koncert formacji cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników disco polo.

Daj To Głośniej – zespół disco polo

Formację tworzy sześciu muzyków: Emilia Sanecka (wokal), Michał Siemieniec (wokal, saksofon, klarnet), Maciej Wiergowski (gitara), Tobiasz Hes (gitara), Przemysław Mazurkiewicz (perkusja) i Artur Telus (trąbka). Wpadające w uchu melodie w połączeniu z żywiołowymi występami na żywo to najważniejszy wyróżnik zespołu Daj To Głośniej. Koncerty kapeli cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów muzyki tanecznej oraz nowej fali disco-polo.

Gdzie odbyły się koncerty Daj To Głośniej?

Pomimo relatywnie niewielkiego stażu na scenie zespołu Daj To Głośniej, bilety na koncerty kapeli wyprzedawały się błyskawicznie. Zespół brał udział m.in. w kieleckim Festiwalu Muzyki Tanecznej, Walentynkach w rytmie Disco Polo w Opolu czy Przebojowych Mikołajkach. Artyści dzielili scenę z najbardziej znanymi przedstawicielami sceny polskiej muzyki rozrywkowej.

Daj To Głośniej wystąpiło na wspólnych festiwalach z artystami, takimi jak Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Weekend, Piękni i Młodzi, M.I.G., Bayer Full, Afer Party, Cleo, Łobuzy, Top Girls, Power Play czy Ronnie Ferrari. Twórczość zespołu cieszy się pozytywną opinią zarówno wśród miłośników klasycznego disco polo, jak i entuzjastów nowej fali polskiej muzyki rozrywkowej.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Festiwal Weselnych Przebojów 2023

Festiwal Weselnych Przebojów 2023

11-12.08.2023

Mrągowo

Daj To Głośniej - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Daj To Głośniej?

Miejscowości, w których Daj To Głośniej wystąpi w najbliższym czasie: Mrągowo.

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Daj To Głośniej?
Formacja Daj To Głośniej ma obecnie na koncie jeden album. Wydawnictwo zatytułowane „Folk Disco” zostało opublikowane w 2021 roku i zawiera 21 piosenek, w tym 4 single: „Jeszcze raz”, „Wróciłeś nad ranem”, „Uciekaj dziewczyno” i „Mięta”.
Jaką muzykę tworzy zespół Daj To Głośniej?
Disco-polo z domieszką folku – to przepis na sukces kapeli Daj To Głośniej. Koncerty zespołu Emilii Saneckiej regularnie przyciągają tysiące miłośników tanecznych brzmień w każdym wieku. Oryginalne brzmienie i pełne energii show stały się nieodłącznym elementem festiwali muzyki disco.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Daj To Głośniej?
Kariera zespołu Daj To Głośniej rozpoczęła się w 2019 roku. Pierwszy singiel zespołu, „Mama ostrzegała” przebojem wdarł się na krajowe notowania, osiągając m.in. 2 miejsce na liście iTunes oraz 8. na platformie Apple Music.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn