Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Galeria Metropolia

Galeria Metropolia

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4
Galeria MetropoliaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Galeria Metropolia (Poziom -1) jest wyjątkowym centrum handlowym, które oprócz sklepów i usług stawia również na wysokiej jakości rozrywkę. Organizowane tu wydarzenia są świetnym sposobem spędzenia czasu wolnego wspólnie z rodziną czy paczką przyjaciół. Obiekt ten jest wyjątkowym miejscem spotkań, które oferujące zróżnicowane atrakcje, dedykowane zarówno starszym, jak i nieco młodszym klientom. W Galerii Metropolia (Poziom -1) wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po gromadzących się na eventach tłumach.

Galeria Metropolia (Poziom -1) – wydarzenia

Galeria Metropolia (Poziom -1) jest uznane za niezwykle interesujące miejsce organizujące szereg zróżnicowanych atrakcji. Z oferowanej przez obiekt rozrywki można skorzystać zarówno w charakterze doskonałego przerywnika podczas zakupów, jak i jako domyślny cel wyprawy do centrum handlowego. To świetna propozycja na spędzanie czasu w ramach odpoczynku od codziennych spraw.

Jakie atrakcje odbyły się w Galerii Metropolia (Poziom -1)? Na wydarzeniach zorganizowanych w obiekcie można było uczestniczyć w wystawach m.in. Makiet Kolejowych czy pokazów kotów. To wystawy, które zainteresują wszystkich miłośników zwierząt, niezależnie od wieku. Stanowią rozrywkę, która nie tylko pozwoli zdobyć nową wiedzę, ale również doskonale się bawić.

Galeria Metropolia (Poziom -1) - wystawy

Organizowane wystawy zawsze uczą odwiedzających zupełnie nowych rzeczy. Galeria Metropolia (Poziom -1) stawia na rozrywkę w zupełnie innej formie. Organizowana wystawa – "Kosmopark" jest propozycją skierowaną do wszystkich grup zainteresowanych. To pokaz najnowocześniejszych technologii, interaktywnych eksponatów i najciekawszych faktów dotyczących sfery pozaziemskiej. 

Wydarzeniami, odbywającymi się w obiekcie, interesują się nie tylko najmłodsi – również starsi odbiorcy z zainteresowaniem przyglądają się proponowanym wystawom Eventy tematyczne organizowane są cyklicznie i regularnie przyciągają tłumy. Są niezwykle popularne wśród mieszkańców Gdańska. Bilety na bieżące i nadchodzące wydarzenia dostępne są na eBilet.pl.

Galeria Metropolia (Poziome -1) - bilety

Obiekt słynie z organizowania ciekawych eventów tematycznych, które nieustannie zyskują na popularności. W odbywających się wydarzeniach i wystawach, chętnie uczestniczą widzowie. To świetny sposób na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Najbliższe atrakcje czekające na odwiedzających Galerię Metropolia (Poziom -1) zapowiadają równie ciekawie, jak te aktualnie się odbywające. Warto na bieżąco śledzi aktualności na temat tego, co dzieje się w Galerii Metropolia (Poziom -1). Bilety na wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez Internet.

Dlaczego warto zajrzeć do galerii w Gdańsku? Szeroki wybór sklepów, usług i rozrywki czyni ją miejscem wartym odwiedzenia. Spędzony w niej czas z pewnością zostanie wykorzystany maksymalnie efektywnie.  Eventy tematyczne stanowią okazję do spędzenia czasu inaczej niż zwykle, stanowiąc ciekawą odskocznię od codziennych spraw. Na wydarzenia, organizowane w Galerii Metropolia bilety można zakupić przez Internet – wygodnie i szybko.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Galeria Metropolia (Poziom -1)​?
Galeria Metropolia (Poziom -1)​ znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ważnego węzła przesiadkowego przy ul. Jana Kilińskiego 4 w Gdańsku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Galerii Metropolia (Poziom -1)?
Odbywają się tu ciekawe wystawy dla całych rodzin, m.in. wystawa kotów czy „Kosmopark”.
Kiedy została utworzona Galeria Metropolia (Poziom -1)​​?
Galeria Metropolia została otwarta w 2016 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też