Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Fosa Zamku Lubomirskich w Rzeszowie

Fosa Zamku Lubomirskich w Rzeszowie

Rzeszów, plac Śreniawitów 3
Fosa Zamku Lubomirskich w RzeszowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

 

Fosa Zamku Lubomirskich to zielone tereny wokół zamku, które są doskonałą miejsce do relaksu i odpoczynku w trakcie spaceru w centrum Rzeszowa. Między Zamkiem a Aleją Pod Kasztanami i Aleją Lubomirskich znajduje się trawiasta fosa. To przestrzeń, która doskonale sprawdza się do organizacji zróżnicowanych wydarzeń kulturalnych.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem wydarzeń, które gościć będzie Fosa Zamku Lubomirskich? Koncerty na terenie przy rzeszowskim zamku uwzględniają występy wielu znanych nazwisk polskiej i zagranicznej sceny muzyki rozrywkowej.

Fosa Zamku Lubomirskich – wydarzenia

Fosa Zamku Lubomirskich to miejsce, które zapewnia wiele sposób na rozrywkę i czas wolny spędzony z najbliższymi. Na terenie wokół zamku organizowane są wystawy, duże wydarzenia muzyczne i imprezy plenerowe. Bilety rozchodzą się szybko.

 

Odbywające się na terenie Fosy Zamku Lubomirskich koncerty stanowią gwarancję szampańskiej zabawy razem z artystami znanymi z list przebojów. Wykonywane przez nich utwory cieszą się dużą rozpoznawalnością. Fosa Zamku Lubomirskich to miejsce, gdzie na scenie występują gwiazdy z Polski i zagranicy.

Fosa Zamku Lubomirskich – koncerty

Koncerty i wydarzenia odbywające się na zamku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności z Rzeszowa i okolic. Jakich artystów ugościła scena Fosy Zamku Lubomirskich? Koncerty z udziałem takich gwiazd, jak Kwiat Jabłoni, Ralph Kaminski czy Sobel cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Wszystko to w ramach zorganizowanego przez Fosa Zamku Lubomirskich wydarzenia 2022, czyli Letniego Brzmienia.

 

Elektryzująca i pełna dobrej energii muzyka na żywo rozbrzmiała na wielkiej scenie zamku. Koncerty artystów takiego formatu to wielkie widowisko, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na te błyskawicznie znalazły licznych, zadowolonych nabywców.

Fosa Zamku Lubomirskich – bilety

Imprezy muzyczne to zawsze świetny sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Kalendarium nadchodzących eventów zapowiada się niezwykle interesująco. Co przygotowała dla nas Fosa Zamku Lubomirskich? Wydarzenia 2022 to porywające koncerty i występy gwiazd, ale również wystawy. Na organizowanych przez Fosa Zamku Lubomirskich wydarzeniach kulturalnych z pewnością nie zabraknie publiczności – widzowie przybywają z różnych części Rzeszowa i okolic na występy swoich ulubionych artystów.

 

Chcesz przekonać się, co oferuje Fosa Zamku Lubomirskich? Bilety na nadchodzące eventy dostępne są online na eBilet.pl. To wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa, które daje możliwość przeżycia fantastycznych chwil przy najlepszych dźwiękach muzyki na żywo. Zobacz, jakie atrakcje zapewnia Fosa Zamku Lubomirskich – wydarzenia z repertuaru to szeroka gama występów artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Fosa Zamku Lubomirskich?
Fosa Zamku Lubomirskich znajduje się przy zamku w Alei Pod Kasztanami 12 w Rzeszowie. To spokojna, pełna zieleni przestrzeń, stworzona do relaksu.
Jakie wydarzenia odbyły się na Fosie Zamku Lubomirskich?
Na Fosie Zamku Lubomirskich odbywają się wydarzenia kulturalne. Miały tu miejsce koncerty w ramach Letniego Brzmienia 2022. Na scenie wystąpił Zalewski, Sobel, Kwiat Jabłoni i Ralph Kaminski.
Kiedy została utworzona Fosa Zamku Lubomirskich?
Fosa Zamku Lubomirskich stanowi część Zamku w Rzeszowie, który został wybudowany w miejscu dawnego obiektu w latach 1902-1906.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też