Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Barock Club

Barock Club

Poznań, Wielka 9
Barock ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

BaRock Club to jedno z najbardziej wyjątkowych rock'n'rollowych lokali w województwie wielkopolskim. To niezwykłe miejsce na kulturalnej mapie Poznania funkcjonuje od 2015 roku – obiekt wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, a w tle nieustannie słychać klimatyczne, rockowe brzmienia. Organizowane przez BarRock Club wydarzenia to okazja do cieszenia się koncertami  i oryginalnymi występami stand-upowymi w unikalnym wnętrzu pełnym wyjątkowych gitar. Na gości czeka przestronny parkiet i aż 150 miejsc siedzących.

BaRock Club znajduje się w samym centrum Poznania, przy ul. Wielkiej, zaledwie 500 metrów od Starego Rynku i został stworzony z myślą o miłośnikach cięższego, rockowego grania. Lokal ten słynie z nieustannej obecności znakomitych riffów gitarowych i pełnych energii dźwięków perkusji, które z pewnością zachwycą każdego entuzjastę szeroko pojętego rocka. Lokal posiada również dobrze zaopatrzony bar, który obsługują wykwalifikowani barmani. Oprócz koncertów, organizowane przez BaRock Club wydarzenia obejmują również imprezy taneczne oraz transmisje wydarzeń sportowych.

BaRock Club – koncerty

Organizowane w BaRock Club koncerty to nie lada gratka dla wszystkich entuzjastów gitarowego brzmienia. Wśród zespołów, które wystąpiły na scenie poznańskiego lokalu, warto wymienić m.in. pop-rockowy zespół Golden Life, znany m.in. z utworów "Oprócz", "Wszystko to co mam" oraz "24.11.94", poświęcony pamięci ofiar pożaru w Stoczni Gdańskiej. W BaRock Club koncerty dali również Urszula oraz Piotr Rogucki w ramach projektu Rogucki Solo, prezentującego twórczość artysty, stworzoną poza alternatywno rockowym zespołem Coma. 

Oprócz występów legendarnych przedstawicieli polskiej sceny rockowej, mające miejsce w BaRock Club koncerty są również poświęcone tzw. tribute bandom, czyli kapelom wykonującym utwory określonego wykonawcy. Na przestrzeni lat, poznaniacy mieli okazję usłyszeć tam występy poświęcone m.in. twórczości legendarnych brytyjskich grup Led Zeppelin oraz Black Sabbath, jak również covery jednego z najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów, Jimiego Hendrixa.

BaRock Club – wydarzenia stand-upowe

Na przestrzeni minionych lat, zorganizowane w BaRock Club wydarzenia stand-upowe obejmowały występy wielu najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny. W klubie wystąpili m.in. Abelard Giza z programem "Proteus Vulgaris", Kacper Ruciński ("Po piąte: nie dobijaj"), Grzegorz Halama ("Długo i szczęśliwie"), Rafał Rutkowski ("Wszystko przez Wi-Fi"), Antoni Syrek-Dąbrowski ("Norma"), Katarzyna Piasecka ("Winna") czy Grzegorz Dolniak ("Sztuka Relaksu").

BaRock Club odwiedził również Darek Gadowski ze swoim autorskim programem "Gracz" – stand-uper, znany z występów "Please, stand-up!", przygotowuje solowy program o kameralnym charakterze, skoncentrowany na sztuce komediowej. Spektakl ten skupia się na komentowaniu codziennego życia, małżeństwa i starości, nie unikając przy tym szyderczych żartów – program będzie przepełniony żartami i komentarzami na temat walki z uciekającym czasem. Na scenie nie zabrakło również supportu.

BaRock Club – bilety

Planujesz wybrać się na koncert lub stand-up, który będzie miał miejsce w BaRock Club? Bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne stacjonarnie oraz w sprzedaży internetowej, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Już dziś zaplanuj niezapomniany wieczór w towarzystwie przyjaciół i zamów bilety na dany event, wybierając się do jednego z ulubionych miejsc miłośników rocka i metalu w Wielkopolsce.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Barock Club?
BaRock Club znajduje się przy ulicy Wielkiej 9 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Barock Club?
Organizowane w BaRock Club wydarzenia to przede wszystkim koncerty rockowe oraz występy stand-upowe.
Kiedy został otworzony Barock Club?
Pub BaRock Club został otwarty w 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też