Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Miejsce Bar Studio

Bar Studio

Warszawa, Plac Defilad
Bar StudioOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Bar Studio zlokalizowany jest we foyer Teatru Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jakie atrakcje czekają tam na miłośników szeroko pojętej kultury? Które z podejmowanych na przestrzeni lat inicjatyw cieszyły się największym zainteresowaniem entuzjastów Baru Studio? Bilety na najważniejsze eventy, które będą miały miejsce w lokalu przy Placu Defilad 1 w Warszawie, będą dostępne na stronie eBilet.pl.

Bar Studio w Warszawie – wydarzenia i spektakle

Pałac Kultury i Nauki stanowi siedzibę wielu istotnych inicjatyw kulturalnych. Jedną z nich jest liczący sobie 50 lat Teatr Studio. W repertuarze teatru możemy znaleźć zarówno liczne wystawy, jak i sztuki teatralne, takie jak „Przemiany”, „Malina”, „Krasz” czy „Koniec z Eddym”. W repertuarze teatru nie brakuje również performance’ów tanecznych czy interesujących wystaw fotograficznych.

 

W siedzibie teatru znajduje się również drugie miejsce obcowania z kulturą – klub Bar Studio. Koncerty i organizowane tam wydarzenia przyciągają wielu miłośników muzyki z różnych stron świata.

Bar Studio - koncerty, eventy, imprezy kulturalne

Które koncerty budziły największe zainteresowanie entuzjastów Baru Studio? Bilety na koncerty artystów, takich jak Daniel Drumz czy projektu Tęskno budziły duże zainteresowanie osób szukających oryginalnych brzmień.

Pochodzący ze Stalowej Woli producent przeprowadził wiele udanych kooperatyw z muzykami krajowego formatu (Leszek Możdżer, Eldo, Grammatik, O.S.T.R.), w swojej karierze otworzył też wiele imprez artystów światowego kalibru, takich jak Jay-Z, The Freestylers czy Rahzel z zespołu The Roots.

 

Tęskno (początkowo duet, obecnie solowy projekt Joanny Longić) szturmem podbił serca słuchaczy, uzyskując nominację do Fryderyka 2019 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”. Debiutancka płyta „Mi” uzyskała pierwsze miejsce w głosowaniu słuchaczy „Radiowego Domu Kultury” radiowej Trójki oraz tytuł „Płyty Roku”, przyznawany przez portal Interia.pl.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Bar Studio?
Bar Studio, stanowiące część foyer znajdującego się tam teatru, działa w najbardziej charakterystycznym budynku w Warszawie – Pałacu Kultury i Nauki, znajdującym się przy Placu Defilad 1 w północnej części Śródmieścia. Na miejsce można dotrzeć za pomocą metra (stacja Metro Świętokrzyska), pociągu (Warszawa Śródmieście) i licznych linii autobusowych i tramwajowych, znajdujących się przy większości ulic otaczających Pałac Kultury i Nauki.
Jakie wydarzenia odbyły się w Barze Studio?
Jakie atrakcje przyciągają odwiedzających do Baru Studio? Wydarzenia organizowane przez klub są kierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców. Na liście planowanych imprez znajdują się m.in. trzy koncerty poświęcone niemieckiej, włoskiej i francuskiej muzyce barokowej, w przeszłości nie brakowało również imprez dedykowanych muzyce grunge’owej czy Davidowi Bowie’emu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też