Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Atrium Targówek

Atrium Targówek

Warszawa, ul. Głębocka 15
Sprawdź wydarzenia
Atrium TargówekOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Atrium Targówek znane dawniej jako centrum handlowe Targówek mieści się przy ul. Głębockiej 15, w dzielnicy Targówek w Warszawie.

 

Budowa obiektu zaczęła się się na przełomie w 1997 roku. W listopadzie 2001 roku Centrum handlowe zostało rozbudowane, dzięki czemu jego oferta poszerzyła się o 135 sklepów oraz o kompleks kinowy. Początkowo jego powierzchnia wynosiła  36 000 m2, a drugie tyle zajmował parking przeznaczony dla 1555 samochodów. Projekt budynku stworzony został przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates.

Multikino Targówek

Multikino Targówek zostało otwarte w 2003 roku. Kino mieści się w Galerii Handlowej Atrium Targówek. To jedno z największych mieszczących się w Polsce kin. Posiada 2 500 miejsc, które mieszczą się w 12 salach. Widzowie mogą również  skorzystać z oferty barowej.Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Bilety do Multikina można kupić przed spektaklem lub w formie cyfrowej wygodnie w domu. Kolejną opcją jest voucher Multikino, który pozwala na obejrzenie wybranego filmu w dowolnym terminie.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Adrian Grycuk, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też