Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Amfiteatr Międzyzdroje

Amfiteatr Międzyzdroje

Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy Warszawy
Sprawdź wydarzenia
Amfiteatr MiędzyzdrojeOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Międzyzdroje to miejsce, w którym co roku odbywają się liczne koncerty i imprezy wakacyjne. Popularna miejscowość wypoczynkowa nad morzem jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy szukają wieczornej rozrywki.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – o obiekcie

Amfiteatr Międzyzdroje to ważny punkt na kulturalnej mapie Pomorza Zachodniego. Przestronna widownia i profesjonalna estrada stwarzają doskonałe warunki do koncertów, spektakli teatralnych, występów kabaretowych, a nawet bokserskich gali. Amfiteatr posiada szklany dach. Budynek może pomieścić do 800 widzów. Bilety na wydarzenia można nabyć online.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia – co odbyło się w obiekcie? Wśród godnych uwagi eventów wymienić należy m.in. gale sportowe. Na deskach amfiteatru miała miejsce m.in. bokserska gala Międzyzdroje Seaside Boxing Show X, czyli mnóstwo emocji, rywalizacja i pokazy sportowych umiejętności.

 

Wśród wydarzeń w Amfiteatrze Międzyzdroje wymienić należy Noc Magii - widowisko magii i iluzji, które odbywa się w ramach trasy Bukowski World Magic Tour. W programie znajdowały się pokazy iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego - Iluzjonisty, wzbogacony oprawą świetlną, muzyczną oraz multimedialną. Występ zachwycił widzów w wielu krajach, również w Polsce. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród publiczności.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022

W Amfiteatrze w Międzyzdrojach odbywają się liczne koncerty muzyczne. Najwięcej z nich przypada tradycyjnie na okres letni. W tym roku scena w Międzyzdrojach będzie gościć m.in. Pawła Domagałę, który ogólnopolską trasą koncertową promuje swój nowy krążek pt. „Wracaj”. Jak deklaruje muzyk, nowe utwory to bezkompromisowe i odważne połączenie takich gatunków muzycznych, jak country, rock i melancholijne ballady. 

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022 to także nadchodzący koncert młodziutkiej artystki Bryski. Artystka zadziwia odważnymi i trafnymi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości oraz nie szczędzi gorzkich słów na temat wielu społecznych tematów. Ciekawe teksty i melodyjne utwory doczekały się uznania w postaci nominacji do Fryderyka za Fonograficzny Debiut Roku. W Amfiteatrze Międzyzdroje koncertować będzie także Ray Wilson, wokalista i frontman legendarnej grupy Genesis. Artysta zagra utwory w ramach trasy koncertowej „Genesis Classic”.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – wydarzenia 2022 to także występy teatralne. Na uwagę z pewnością zasługuje spektakl „Pikantni”, czyli komedia obyczajowa Stefana Vögla. W obsadzie zobaczymy m.in. Annę Muchę i Barbarę Kurdej-Szatan. Spektakl przedstawia losy dwóch małżeństw, które postanawiają podnieść temperaturę w swoich związkach.

 

Amfiteatr Międzyzdroje – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty w Amfiteatrze Międzyzdroje można nabyć online. Zakup biletów przez Internet daje możliwość wyboru miejsca. Biletów nie trzeba drukować.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też