Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aeroklub Szczeciński

Aeroklub Szczeciński

Szczecin, Przestrzenna 10
Aeroklub SzczecińskiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aeroklub Szczeciński jest działającym na lotnisku w Szczecinie klubem, zajmującym się promowaniem i rozwojem lotnictwa sportowego. Miejsce to znajduje się na ul. Przestrzennej 10 w Szczecinie, po południowej stronie jeziora Małe Dąbie.

Aeroklub Szczeciński – o obiekcie

W Aeroklubie Szczecińskim wyróżnić można kilka sekcji sportowych, takich jak: szybowcowa, spadochronowa, motolotniowa, modelarska, samolotowa i paralotniowa. Obszar, na którym został utworzony klub, to trawiaste lotnisko, składające się z dwóch pasów startowych i hangaru oraz wieży obserwacyjnej. Organizowane przez Aeroklub Szczeciński wydarzenia to rozrywka dla całej rodziny.

Aeroklub Szczeciński – wydarzenia

Organizowane w Aeroklubie Szczecińskim wydarzenia od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem. To prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa oraz tych, których samoloty interesują od niedawna. Na odbywających się tu dużych wydarzeniach oraz imprezach plenerowych widać prawdziwe tłumy widzów. To najciekawsze eventy sportowe organizowane w okolicy. Aeroklub Szczeciński — doskonałe miejsce, stawiające przede wszystkim na rozrywkę w każdej formie, trafiającej gust widzów w każdym wieku. Bilety na bieżące i nadchodzące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej.

Pełne emocji widowiska to jeden z najważniejszych wyróżników imprez, które odbywają się na terenie lotniska w Szczecinie. Podczas wydarzeń w Aeroklubie Szczecińskim odbywają się pokazy lotnicze wszystkich sekcji oraz imprezy muzyczne. To wielkie eventy, na które widzowie czekają z ogromną ekscytacją. Aeroklub Szczeciński to świetne miejsce do organizacji dużych eventów plenerowych. Na płycie lotniska swoje koncerty w ramach trasy „Męskiego Grania” dały takie gwiazdy, jak m.in. Dawid Podsiało, Daria Zawiałow, Sobel, Sanah czy Maria Peszek. Organizowane w ramach zawodów sportowych imprezy przyciągają publiczność z całej Polski. To pokazy balonów, szybowców, zawody spadochronowe czy Święto Latawca. Na eventy do Aeroklubu Szczecińskiego bilety dostępne w sprzedaży online.

Aeroklub Szczeciński – wydarzenia sportowe 2022

Aeroklub Szczeciński to prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa. Przyciągają one ludzi w każdym wieku. Kalendarium imprez, organizowanych przez klub, wygląda bardzo interesująco. Bilety na aktualne wydarzenia dostępne są online na eBilet.pl. Warto zatem śledzić aktualności, związane z planowanymi eventami i imprezami towarzyszącymi. Wydarzenia na lotnisku w Szczecinie to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi czy rodziną. To niezapomniane wrażenia i przeżycia, które gwarantują udaną zabawę.

 

Bogaty repertuar atrakcji prezentuje się znakomicie i na pewno przyciągnie tłumy widzów. Bilety na wydarzenia w Aeroklubie Szczecińskim dostępne są w sprzedaży internetowej. Dla wszystkich fanów rozrywki i lotnictwa to idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego. Oprócz wydarzeń kulturowych imprezy sportowe stanowią nieodłączny element eventów, organizowanych przez Aeroklub Szczeciński. Są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrą rozrywkę.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aeroklub Szczeciński?
Aeroklub Szczeciński znajduje się na ul. Przestrzennej 10 w Szczecinie. Działa na lotnisku EPSD, po południowej stronie jeziora Małe Dąbie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Aeroklubie Szczecińskim?
W Aeroklubie Szczecińskim odbyło się wiele koncertów, m.in. Męskie Granie 2022, rozmaite zawody i imprezy sportowe.
Kiedy został utworzony Aeroklub Szczeciński​?
Aeroklub Szczeciński działa na lotnisku od 1945 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też