Klub Delta

Klub Delta

Klub Delta jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie. Obiekt posiada kawiarenkę i galerię, w której organizowane są pokazy i wystawy sztuki, jak również w pełni wyposażoną salę widowiskową, na które odbywają się liczne wydarzenia kulturalne. Oprócz koncertów, widowisk kabaretowych oraz prezentacji filmów odbywają się tu również spektakle teatralne. Organizowane w Klubie Delta wydarzenia to występy i pokazy artystów zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Klub Delta w Szczecinie – koncerty

Atrakcje, odbywające się w Klubie Delta, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę w gronie innych miłośników szeroko pojętej sztuki. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia kulturalne, dedykowane wszystkim miłośnikom wyjątkowych dzieł kultury. Dlaczego warto odwiedzić Klub Delta w Szczecinie? Na koncertach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a organizowane przez placówkę widowiska cieszą się niesłabnącym dużym zainteresowaniem publiczności. To wyjątkowe eventy z muzyką na żywo i różnorodnymi atrakcjami, które zapewnią mnóstwo pozytywnych emocji. Na wiele spośród organizowanych wydarzeń w Klubie Delta, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

 

Jakich artystów ugościła scena Klubu Delta? Wydarzenia tu zorganizowane umożliwiły widzom ujrzenie na żywo występy m.in. Tabu, Swing Lovers, Łydki Grubasa, House of Death, Karoliny Czarneckej oraz raperów – Hansa Solo i składu 52 Dębiec. Klub Delta uznawane jest przez mieszkańców miasta za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Odbywające się tu wydarzenia, regularnie przyciągają pod scenę tłumy widzów. Planujesz odwiedzić to miejsce? Sprawdź harmonogram eventów. Bilety na bieżące i nadchodzące imprezy muzyczne dostępne są na stronie – eBilet.pl.

Klub Delta – koncerty

Fanom muzyki na żywo i widowisk kulturalnych z pewnością przypadną do gustu propozycje licznych, przykuwających uwagę eventów, organizowanych przez Klub Delta. Koncerty to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji, trafiający nawet w te najbardziej wysublimowane gusta. Obiekt w Szczecinie dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

 

Na organizowanych tu wydarzeniach regularnie widać tłumy spragnionych zabawy widzów. Od lat widowiska kulturalne odbywające się w fili Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie cieszą się dużą popularnością wśród publiczności z miasta i okolic. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil z najbliższymi. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Klub Delta. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Delta?
    Klub Delta to filia Miejskiego Ośrodka Kultury, znajdują się przy ul. Racławickiej 10 w Szczecinie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Delta?
    W obiekcie miały miejsce m.in. występy takich artystów jak – wykonujący poezję śpiewaną zespół Cisza jak ta, wokalistka Natalia Pastewska, kompozytor i piosenkarz bluesowy Sosnowski czy warszawski zespół post-rockowy Tides From Nebula.

  • Kiedy został utworzony Klub Delta?
    Klub Delta powstał w 1975 roku i należy do grona najdłużej działających placówek kulturalnych na terenie Szczecina.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Delta
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Racławicka 10
70-811 Szczecin
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/