The Rasmus

The Rasmus

Zapraszamy na koncert online The Rasmus podczas którego jego wokalista Lauri Ylönen zaprezentował przeboje, grupy podczas domowej sesji. Stream poniżej. 

 

składanki

 

The Rasmus to fiński zespół grający muzykę rockową. Grupa na swoim koncie ma osiem płyt studyjnych i dwie składanki

 

Zespół The Rasmus założony został została w 1994 roku, w czasie gdy jej członkowie byli jeszcze w szkole średniej. Wokalista stworzył i zaprezentował piosenki w języku angielskim, co pomogło zespołowi w wyjazdach i karierze poza Finlandią. Grupa nadal tworzy w tym języku.

 

Początkowo zespół koncertował z innym perkusistą Janne’em, który odszedł od grupy 1999 roku. Na jego miejscu pojawił się nowy o pseudonimie „Hattu”, który wcześniej sprzedawał gadżety zespołu The Rasmus na koncertach. Przeboje The Rasmus w Finlandii to: „F-f-f-falling”, „Liquid”.

Rozwój kariery The Rasmus 

Świat dowiedział się o nich dzięki piosence „In the Shadows”. Następne rozpoznawane utwory to: „First Day of My Life”, „Guilty”, „Funeral Song (Dead Letters)”, „Shot”, „No Fear”, „Sail Away (Hide from the Sun)”, „Livin' in a World Without You”

 

W 2007 roku zespół grupa rozpoczęła nagrywać nową płytę „Black Roses”. Do współpracy, przy tworzeniu płyty The Rasmus zaprosili Desmonda Childa. Premiera siódmej płyty zespołu The Rasmus „Black Roses” odbyła się 24 września 2008 w Finlandii, a w Europie pojawił się dwa dni później. Pierwszym singlem promującym nowa płytę jest piosenka Livin' in a World Without You,

The Rasmus w Polsce

The Rasmus w Polsce wystąpili w warszawskim Klubie Stodoła 22 listopada 2005 roku, oraz 21 lutego 2009, wystąpił też w 2010 roku w Lublinie na placu Zamkowym podczas Dni Kultury Studenckiej. Koncerty The Rasmus cieszą się dużą popularnością w całej Europie. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji 

 

 

The Rasmus - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie The Rasmus wystąpi w: Warszawie, Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Rasmus
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

The Rasmus BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
12.10
środa, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 99 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
13.10
czwartek, 18:00
Klub Kwadrat
sprawdzanie dostępności
od 99 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/